Na Modravě řádí gambler s maskou svůdníka. Čím mu pohrozí zhrzená milenka?

Publikováno 15.09.2019


Milenky Milana Jandery o sobě navzájem nemají ani tušení. Každá z nich si myslí, že je pro něj tou jedinou. Neví, že s nimi Milan udržuje vztah jen proto, aby dotovaly jeho závislost na internetovém hazardu. Nad Milanem se pomalu stahují mračna. Dluží velké peníze a začíná se sám zamotávat do svých vlastních lží. V momentě, kdy jedna z jeho milenek odhalí jeho podvody, dojde mu, že už situaci dávno nemá pevně v rukou. Jak naloží s jasnou výhrůžkou?

Případ pokračuje dál. Jednoho dne totiž Milana někdo velmi neobvyklým způsobem zavraždí. Jana Vinická a policisté z Kašperských Hor musejí najít odpověď na základní otázku. Je za tím zhrzená láska, nebo něco jiného? Zabíjel ochránce mladé hotelové recepční, z které Milan vytahal peníze a přivedl ji do jiného stavu? Byla to energická, šarmantní vdova, majitelka luxusní vily v Sušici? Nebo za tím stála některá z dalších žen, které Milan podvedl? Neudělal to jeho bratranec, s kterým Milan vedl soudní řízení o dědictví? Nevraždil Milanův kolega, meteorolog z Churáňova, kterého vydíral? Policie začne celý případ postupně rozplétat, okruh podezřelých se zmenšuje...

ZAJÍMAVOSTI REŽISÉRA JAROSLAVA SOUKUPA

Při natáčení tohoto dílu byla nejobtížnější lokace u starého mlýna na Losenici za Karlinou pilou. Zbytky kamenné stavby jsou zarostlé a skoro se ztrácí v bujné vegetaci. „Abychom tam vůbec dostali techniku a herce, tak musela stavební služba prosekat asi sto padesát metrů cesty. Ale stálo to za to. Myslím, že scény u mlýna vyšly výborně,“ byl spokojen Soukup.

Na celý díl se můžete těšit v neděli 15. září ve 20:20 na TV Nova.

Podívejte se na předešlý díl Policie Modrava.