Nevěrná manželka dožene svého muže k hrůznému činu! Policisté odhalí šokující souvislosti

Publikováno 11.09.2019


Ve třetí epizodě oblíbené kriminálky se několik starších žen zaplete s urostlým čtyřicátníkem Milanem Janderou, který pracuje jako meteorolog na Churáňově. Mají naivní pocit, že je Milan miluje. Jsou šťastné a ochotné pro něj udělat cokoliv. Půjčit mu peníze, rozvést se, spálit za sebou všechny mosty. Jedna z žen kvůli Janderovi skutečně opustí muže a syna. A aby toho nebylo málo, z rodinných úspor vybere peníze na zalepení jeho dluhů. Jak se její manžel se situací vyrovná, se dozvíte v ukázce.

Případ pokračuje dál. Jednoho dne totiž Milana někdo velmi neobvyklým způsobem zavraždí. Jana Vinická a policisté z Kašperských Hor musejí najít odpověď na základní otázku. Je za tím zhrzená láska, nebo něco jiného? Zabíjel ochránce mladé hotelové recepční, z které Milan vytahal peníze a přivedl ji do jiného stavu? Byla to energická, šarmantní vdova, majitelka luxusní vily v Sušici? Nebo za tím stála některá z dalších žen, které Milan podvedl? Neudělal to jeho bratranec, s kterým Milan vedl soudní řízení o dědictví? Nevraždil Milanův kolega, meteorolog z Churáňova, kterého vydíral? Policie začne celý případ postupně rozplétat, okruh podezřelých se zmenšuje...

ZAJÍMAVOSTI REŽISÉRA JAROSLAVA SOUKUPA

Dost podstatnou úlohu v tomto příběhu hraje vlčák Gaston, který pomůže vyřešit starou záhadu. Majitelka psa ho měsíc před natáčením cvičila na jednotlivé scény, které předepisoval scénář. Musel se také skamarádit se svým novým pánem, hercem Dušanem Sitkem.

Na celý díl se můžete těšit v neděli 15. září ve 20:20 na TV Nova.

Podívejte se na předešlý díl Policie Modrava.