Manžel se zhroutil po tragické smrti své ženy. Proč se oběsila?

Publikováno 03.09.2019


Jana Vinická bude v nové epizodě třetí řady populární Policie Modrava vyšetřovat sebevraždu mladé ženy Mileny Vaněčkové. Ta se živila jako krupiérka kasina ve Strážově. Rodina a přátelé jsou zdrceni, nikdo nechápe, proč si vzala život. Všichni ji znají jako veselou, přátelskou a šťastně vdanou ženu. Nejhůře tragédii nese manžel Mileny, který se psychicky zhroutil a není ani schopen pomoci polici při vyšetřování. Jana Vinická se nakonec rozhodne pro pitvu mrtvé ženy, aby objasnila veškeré pochybnosti. Potvrdí se sebevražda, nebo za smrt ženy může někdo jiný?

ZAJÍMAVOSTI REŽISÉRA JAROSLAVA SOUKUPA

Jeden den jsme měli natáčet scénu na hřbitově v Hartmanicích. To byla poměrně velká scéna - asi dvacet herců z různých divadel, kompars, vykopaný hrob... Jenže jednoho z herců den předtím odvezli do nemocnice na akutní operaci odchlíplé oční sítnice... Co teď? Produkce chtěla točit bez něj, ale to jsem odmítl. Postava byla důležitá pro další vývoj příběhu, herec nemohl chybět. Produkce na nás tlačila, aby se přesto točilo, jenže v tomhle případě to skutečně nešlo. Trval jsem na pozdějším termínu a produkce nakonec ustoupila. Pohřeb jsme natočili za tři týdny.

Novou epizodu třetí série Policie Modrava z názvem Muž v pozadí sledujte v neděli 8. září  ve 20:20 na obrazovkách TV Nova!