Odhalujeme, jaké případy čekají Policii Modravu! Jsou inspirovány skutečností

Aktualizováno 22.08.2019

Třetí řada Policie Modrava
Zdroj: TV Nova

Fanoušci nejoblíbenější kriminálky TV Nova se mohou těšit na osm premiérových případů. Nelehký úkol mají před sebou kriminalisté z Modravy při vyšetřování dalšího nešťastného úmrtí. Oběť totiž vedla druhý život, o kterém nikdo nevěděl. V další epizodě musí kriminalisté objasnit záhadné zmizení majitele IT firmy. Původně poklidný víkend s kolegy na Šumavě se vzápětí mění v nečekané drama.

V první epizodě s názvem Maily ze záhrobí  bude tým Jany Vinické pátrat po zmizelém majiteli IT firmy. Tomáš se vytratil během výletu s kolegy. Záhadou je, že od něj dál přicházejí maily. Tvrdí, že je na dovolené v Londýně, ale policisté z Kašperských Hor zjistí, že tomu tak není. Ukrývá se snad kvůli penězům, které dluží? Stal se nepohodlným pro svou expřítelkyni, jejíž podnikání se pohybuje na hraně zákona a Tomáš o tom věděl? Po nalezení Tomášova těla se ukáže, že byl zavražděn. Zprávy „z Londýna“ však stále přicházejí. Jana Vinická a její tým nastraží na záhadného odesílatele past

Zdroj: TV Nova

Diváky jistě zaujme i díl s názvem Muž v pozadí. Sebevraždu hezké mladé ženy, krupiérky v kasinu na hraničním přechodu ve Strážově, nikdo z jejího okolí nechápe. Všichni jí znají jako veselou, přátelskou a šťastně vdanou ženu. Dopis na rozloučenou se nenašel a manžel se psychicky zhroutil. Po pitvě se pochybnosti potvrdí, ženu někdo zavraždil. Jana Vinická a její policisté rozjíždějí vyšetřování, objevují první podivnosti a pak postupně sestavují Mileninu skrytou tvář, o které nikdo nevěděl. 

Na první případ třetí řady Policie Modrava se můžete těšit už v neděli 1. září 2019 ve 20:20 na TV Nova.

Podívejte se, na co se můžete v premiérové řadě těšit:

Zdroj: TV Nova


Připomeňte si to nejlepší ze seriálu Policie Modrava: Který případ vás nejvíc zasáhl?