Policie Modrava se vrací s novými případy: Co přinesou premiérové díly?

Aktualizováno 19.08.2019


V nových epizodách třetí série neoblíbenější kriminálky Policie Modrava bude tým kriminalistů řešit další napínavé příběhy. Tým musí vyřešit záhadné zmizení ženy, které nahlásil po návratu z věznice její manžel. Ta ho ve vězení přestala vídat asi před půl rokem. V další kauze se musí objasnit rodinné drama mezi dvěma bratry. Milan poslal z ciziny svému bratrovi milion korun jako zálohu na hotel, který chtěl koupit. Odsoudil tím bratra k smrti?

Ondřej Treml se vrací po dvou letech z Borské věznice domů. Není žádný recidivista, při nepozorné jízdě srazil cyklistu, který zemřel. Teď se těší domů, jenže mladá manželka Ilona ho nečeká. Posledního půl roku ho přestala ve vězení navštěvovat, nebere jeho telefony, údajně si našla milence. Ondřej po ní pátrá v hotelu, kde dělala recepční, ale je to marné, nikdo o ní neví. Raději ohlásí její záhadné zmizení na policii v Kašperských Horách. Jana a její tým mapují Iloniny poslední stopy...

Zdroj: TV Nova

Aktéry dalšího příběhu jsou dva bratři. Milan Jaroš, který žil dlouho v Austrálii a nyní se chce vrátit domů na Šumavu, poslal svému bratrovi Láďovi téměř milion korun. Šlo o zálohu na koupi malého hotýlku na Šumavě, který hodlá Milan provozovat. Když přijede do Čech, zjistí, že Láďa zálohu nezaplatil a je nezvěstný. Nahlásí to na policii v Kašperských Horách, ubytuje se a čeká, jak všechno dopadne. Během vyšetřování Jana a její tým zjišťují, že Milanův bratr není tak bezproblémový, jak se zpočátku zdálo. 

 


Na první případ třetí řady Policie Modrava se můžete těšit už v neděli 1. září 2019 ve 20:20 na TV Nova.