Policie Modrava
21.07.

Otestujte svůj postřeh s Policií Modrava: Zábavná hádanka potrápí vaše mozkové závity

V seriálu Policie Modrava musí mít kriminalisté i dobrý postřeh. Nyní si můžete vyzkoušet, jak jste na tom vy. Najdete na jejich společné fotce všech 7 rozdílů?

Policie Modrava
aktualizováno 16.08.

Jaroslav Satoranský prozradil: Která scéna při natáčení druhé řady Policie Modrava byla nejnáročnější? Nedalo se tam moc dýchat!

Druhá řada oblíbeného seriálu Policie Modrava se blíží! Jaroslav Satoranský alias major Koutný prozradil, kdo byl na place největší bavič i co bylo pro herce nejtěžší.

Policie Modrava - 6
aktualizováno 03.04.

UKÁZKA Z POLICIE MODRAVA: Policista Nováček najde dítě! Komu patří?

V dalším díle napínavého seriálu Policie Modrava, který se jmenuje Případ Strnad, budou kriminalisté řešit složitý případ, který začne nálezem malého miminka! To najde policista Nováček na autobusobé zastávce ve sportovní tašce. Kdo tam miminko nechal?

Policie Modrava - 6
03.04.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA Z MODRAVY: Policista Nováček najde dítě! Komu patří?

Další napínavý díl seriálu Policie Modrava, který se jmenuje Případ Strnad, bude řešit složitý případ, který začne nálezem malého miminka! To najde policista Nováček na autobusobé zastávce ve sportovní tašce. Kdo tam miminko nechal?

Modrava uukázka: Těhotná
aktualizováno 13.03.

ZNEUŽITÍ NESVÉPRÁVNÉ: Kapitánku Vinickou čeká křest ohněm už v prvním díle Policie Modrava!

S kým čeká nesvéprávná dívka dítě? A kdo zabíjí lovnou zvěř? Kapitánka Vinická bude hned v prvním díle Policie Modrava řešit několik zapeklitých případů!