Policie Modrava – 3. řada
29.03.

Přípravy na natáčení třetí řady Policie Modrava jsou v plném proudu! Kdo se objeví v hlavních rolích?

Televize Nova zahájila přípravy natáčení nových dílů nejúspěšnějšího českého seriálu posledních let – Policie Modrava. V těchto dnech tým v čele s režisérem Jaroslavem Soukupem objíždí zákoutí krásné krajiny Národního parku Šumava, kde hledá nová místa k natáčení!

Policie Modrava
aktualizováno 16.08.

Jaroslav Satoranský prozradil: Která scéna při natáčení druhé řady Policie Modrava byla nejnáročnější? Nedalo se tam moc dýchat!

Druhá řada oblíbeného seriálu Policie Modrava se blíží! Jaroslav Satoranský alias major Koutný prozradil, kdo byl na place největší bavič i co bylo pro herce nejtěžší.

Policie Modrava - 3
06.04.

TUTO KOMPLIKACI NEČEKALI: Herci řešili při natáčení Policie Modrava útok nečekaně agresivních tvorů

Občas se během natáčení už tak složité scény objeví problém, se kterým dopředu nikdo nepočítal ani v těch nejhorších nočních můrách! Takhle šumavské natáčení odskákali všichni herci včetně štábu!

Policie Modrava - 6
03.04.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA Z MODRAVY: Policista Nováček najde dítě! Komu patří?

Další napínavý díl seriálu Policie Modrava, který se jmenuje Případ Strnad, bude řešit složitý případ, který začne nálezem malého miminka! To najde policista Nováček na autobusobé zastávce ve sportovní tašce. Kdo tam miminko nechal?

Jana Vinická styl
aktualizováno 02.04.

STYL JANY VINICKÉ: Tohle nosí do práce břitká kriminalistka! Jaká změna její seriálový šatník brzy čeká?

Jednou z hlavních hvězd krimi seriálu Policie Modrava je sympatická kapitánka Jana Vinická. Všimli jste si, že oblečení, které šéfka policistů nosí, tak úplně nevyniká nápaditostí? To se má ale brzy změnit!

Soňa Norisová 2
aktualizováno 24.03.

VIDEO: Soňa Norisová prožívala během natáčení Modravy velkou krizi! Co se jí stalo?

Seriál Policie Modrava se natáčel v krásné šumavské přírodě, která hercům zpříjemňovala složité natáčení. Představitelka hlavní postavy Soňa Norisová zažila při filmování krizi, která ji pořádně potrápila. Co se krásné Slovence stalo?