Policie Modrava
20.02.

Případy týmu POLICIE MODRAVA

Co jste viděli a na co se můžete těšit

Policie Modrava – 1. klapka 3. řady - 11
aktualizováno 20.07.

Natáčení 3. řady Policie Modrava začalo: Představila se během něj i tato kráska! Jaká bude nová postava?

Štáb a herci seriálu Policie Modrava se opět vrátili na místo činu. V pondělí 28. května v 11 hodin dopoledne padla první klapka třetí řady nejúspěšnějšího seriálu současnosti. Diváci se mohou těšit na všechny oblíbené hrdiny, ale i nové postavy, které zamíchají dějem.

Filip Tomsa - A tak šel čas - 1
06.10.

VELKÉ ODHALENÍ: Jak Filip Tomsa začínal? V jeho starších rolích byste ho nepoznali

Český herec Filip Tomsa je právě v Kristových letech, a to je ten pravý čas podívat se, co všechno za dobu stihnul. A není toho vůbec málo.

Policie Modrava - 6
aktualizováno 03.04.

UKÁZKA Z POLICIE MODRAVA: Policista Nováček najde dítě! Komu patří?

V dalším díle napínavého seriálu Policie Modrava, který se jmenuje Případ Strnad, budou kriminalisté řešit složitý případ, který začne nálezem malého miminka! To najde policista Nováček na autobusobé zastávce ve sportovní tašce. Kdo tam miminko nechal?

Policie Modrava - 19
aktualizováno 13.03.

UŽ DNES: Ať vám neuteče úvodní díl POLICIE MODRAVA! Co uvidíte?

Seriál Policie Modrava ovládne v pondělí obrazovky televize Nova. Pilotní díl s názvem Za lepších okolností si připraví pro kriminalistku Janu Vinickou, v podání Soni Norisové, doslova křest ohněm. Bude řešit sexuální zneužívání i vraždu!

Policie Modrava - start natáčení
aktualizováno 10.03.

Padla první klapka druhé řady seriálu Policie Modrava: Na co se můžete těšit?

Všichni příznivci kriminálního seriálu Policie Modrava by nyní měli zpozornět - začalo se natáčet jeho pokračování! Nechyběli jsme u toho. Oblíbení hrdinové se vrátili na známá místa a jejich představitelé do skvělé party. A co vám zbrusu nových osm dílů seriálu Policie Modrava přinese?

Policie Modrava i na NOVA Plus
02.02.

NIC NEPROPÁSNETE: Policie Modrava po odvysílání na NOVA Plus!

Stejně jako ostatní seriály z produkce TV Nova i Policii Modravu najdete vždy po odvysílání na videoportálu NOVA Plus. Ke zhlédnutí bude po dobu 7 dnů.

Sagvan Tofi Na baru
02.02.

Nový seriál POLICIE MODRAVA: Hluboké lesy kryjí zločin!

Kriminální seriál Policie Modrava se odehrává v horském prostředí Šumavy a je natáčen v autentických reálech a exteriérech Národního parku Šumava.