PRVNÍ ZÁBĚRY Z NOVÝCH DÍLŮ: Akční, humorné i napínavé natáčení Policie Modrava je v plném proudu

Aktualizováno 20.07.2018


Fanoušci seriálu Policie Modrava se mohou těšit na zbrusu nové díly! Na Šumavě totiž vypuklo natáčení dlouho očekávané třetí řady kriminálky. Tak se tam pojďte podívat a zjistit, na co se můžete v premiérových dílech těšit.

Seriál Policie Modrava si během vysílání dokázal vybudovat slušnou fanouškovskou základnu. Není proto divu, že diváci netrpělivě čekají na třetí řadu populární detektivky. Na Šumavu se tak vydali představitelé oblíbených hrdinů i zbytek štábu, aby natočili osm zbrusu nových epizod, ve kterých opět nebude nouze o akci i humorné momenty. Počasí však tvůrcům zpočátku moc nepřálo. „Vždycky ty začátky jsou, co se počasí týče, těžké. To bylo vlastně i při první sérii před pěti lety, to tady taky byli tři, čtyři stupně nad nulou, trošku sněhu, deště. Bylo to dost kruté,“ svěřil se režisér Jaroslav Soukup, který víc než kdokoliv jiný vítá každý paprsek. A ty se konečně dostavily. 

Zdroj: TV Nova

Michal Holán, představitel policisty Jáji Krásného, neskrýval své nadšení z natáčení. „Před cedulí jsme zastavili, nadechli se a úplně jsme měli husí kůži, když jsme vjeli k té Vydře, kde už všichni byli. Dobré jídlo, gril, pití. Muselo se to oslavit. Teď jsem na place poprvé a jsem strašně šťastný,“ pochvaloval si herec atmosféru.

Zdroj: TV Nova

A na co se diváci mohou v premiérových dílech těšit? Na to už odpoví reportáž.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Natáčení 3. řady Policie Modrava začalo: Představila se během něj i tato kráska! Jaká bude nová postava?
Natáčení 3. řady Policie Modrava začalo: Představila se během něj i tato kráska! Jaká bude nová postava?

Přípravy na natáčení třetí řady Policie Modrava jsou v plném proudu! Kdo se objeví v hlavních rolích?
Přípravy na natáčení třetí řady Policie Modrava jsou v plném proudu! Kdo se objeví v hlavních rolích?