Natáčení 3. řady Policie Modrava začalo: Představila se během něj i tato kráska! Jaká bude nová postava?

Aktualizováno 28.07.2019

Policie Modrava – 1. klapka 3. řady - 11
Zdroj: TV Nova

Štáb a herci seriálu Policie Modrava se opět vrátili na místo činu. V pondělí 28. května v 11 hodin dopoledne padla první klapka třetí řady nejúspěšnějšího seriálu současnosti. Diváci se mohou těšit na všechny oblíbené hrdiny, ale i nové postavy, které zamíchají dějem.

Policie Modrava

Osm nových dílů, osm nových příběhů a osm napínavých večerů právě teď vzniká pod rukama režiséra Jaroslava Soukupa. Jeho tým započal natáčení v pondělí v Kašperských Horách a jejich okolí. A začalo se zostra dvanáctihodinovou směnou od jedenácti dopoledne do pozdních nočních hodin. Všechno šlo jako na drátkách, a to přesto, že do natáčení promluvilo nevyzpytatelné počasí. „Už jsme tady jako doma. Dneska máme první natáčecí den a počasí nás lehce zlobí. Vypadá to, že přijde bouřka. Počasí na Šumavě je zkrátka proměnlivé, obzvlášť teď v červnu. V červenci a srpnu to bude lepší. Ale začátky jsou tu kvůli počasí těžké,“ přiznal režisér Jaroslav Soukup. Bouřka skutečně přišla, přesto plán dodržel do posledního detailu.

Zdroj: TV Nova


A právě těmi detaily je režisér Soukup pověstný. „Jsem velmi mile překvapená absolutní profesionalitou. Poprvé v životě spolupracuji s režisérem, který má přesnou představu o tom, co chce. Má skutečně promyšlené i ty nejmenší detaily. Nikdy se nečeká na technickou složku, což někdy bývá u natáčení problém. To je neuvěřitelné. Jsem moc ráda, že tady mohu točit,“ netajila se obdivem slovenská herečka Karin Haydu, která ztvární novou postavu seriálu Táňu. „Táňa je 37letá žena a velmi prostořeká, velmi optimistická, velmi živelná... Je spontánní, to je možná to, co na ní mají lidé rádi,“ prozradila o své postavě sympatická Slovenka, která kvůli seriálu piluje češtinu.Prvnímu natáčecímu dni i navzdory hrátkám počasí dominoval úsměv. Není divu. Na Modravu se rádi vrátili všichni. „Moc jsem se těšil. Přijel jsem už v neděli a přibržďoval jsem v každé zatáčce, abych si vychutnal krajinu, a před cedulí Srní jsem zastavil, nadechl se a měl husí kůži. Když jsem vyjel k Vydře, kde už všichni čekali, už tam běžel gril a dobrá zábava. Teď jsem poprvé na place, za chvíli točím a nemůžu se dočkat,“ vylíčil s nepředstíranou radostí Michal Holán alias Jája Krásný, který společně s kolegou Janem Monczkou alias nadporučíkem Karlem Francem a novou hereckou kolegyní Karin Haydu natáčení třetí řady seriálu Policie Modrava v pondělí odstartovali.


Natáčení úspěšného seriálu plánují tvůrci do podzimních měsíců na Klatovsku, Sušicku, v Plzni a okolí. Diváci nepřijdou o Soňu Norisovou alias Janu Vinickou, Jaroslava Satoranského alias Majora Koutného, Filipa Tomsu alias Kamila Sedláčka, Jarku Stránskou alias Lucii Krásenskou a další.
 
 

V Televizních novinách ve středu 30. 5. 2018 se dozvíte více, tak se nezapomeňte dívat!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

OBROVSKÝ ÚSPĚCH: Neuvěříte, kolik lidí sledovalo závěrečný díl druhé řady Policie Modrava!
OBROVSKÝ ÚSPĚCH: Neuvěříte, kolik lidí sledovalo závěrečný díl druhé řady Policie Modrava!

Jak se bez ní Policie Modrava obejde? Režisér prozradil proč seriál opouští důležitá postava!
Jak se bez ní Policie Modrava obejde? Režisér prozradil proč seriál opouští důležitá postava!

 


Hodně nepříjemný rozhovor: Kapitánku Vinickou překvapí v kanceláři její exmanžel