UKÁZKA Z NEDĚLNÍ POLICIE MODRAVA: Mimozemšťan ohrožuje okolí! Kdo se skrývá pod maskou?

Aktualizováno 20.07.2018


V neděli 15. října budete mít možnost sledovat poslední díl druhé řady kriminálního seriálu Policie Modrava. Příběh zloděje, který se ukrývá pod maskou mimozemšťana, se stává dalším případem modravské policie. Jak si se zvláštním pachatelem vyšetřovatelé poradí?

Policie Modrava

Druhá řada seriálu Policie Modrava se blíží do finále, ve kterém na kriminalisty čeká podivný případ. Mimozemský fantom se stává postrachem okolí a především řidiči zásilkových vozů by se měli mít na pozoru. Proč? Dozvíte se v ukázce!

Zdroj: TV Nova


Poslední epizoda seriálu Policie Modrava, která nese název Žena, která odešla před obědem, přinese divákům tento podivuhodný případ, který byl inspirován skutečných příběhem!

Zdroj: TV Nova

Jedna scéná se natáčela na Hrádkách u Srní u penzionu Kamenný dům. Mimochodem, původní stavbu vlastnila teta spisovatele Karla Klostermanna, který k ní v polovině 19.století občas jezdil a navštěvoval ji, když putoval Šumavou.Nenechte si další dobrodružství modravských policistů ujít již v neděli 15. října ve 20:15 na Nově!
Jedná se o poslední díl druhé řady! Jak to nakonec všechno dopadne? Kývne Jana Vinická na návrh majora Koutného? Vyřeší si svůj soukromí život a hlavně, dokáže vyřešit dva zapeklité případy?

TO MUSELO BOLET! Jak se točí drsné záběry autonehody? Kaskadéra smetl kamion! VIDEO
TO MUSELO BOLET! Jak se točí drsné záběry autonehody? Kaskadéra smetl kamion! VIDEO


Jaroslava Stránská z Policie Modrava: Čas odpočinku, ale také krušné chvíle. Jak to nakonec dopadlo?
Jaroslava Stránská z Policie Modrava: Čas odpočinku, ale také krušné chvíle. Jak to nakonec dopadlo?


VELKÉ ODHALENÍ: Jak Filip Tomsa začínal? V jeho starších rolích byste ho nepoznali
VELKÉ ODHALENÍ: Jak Filip Tomsa začínal? V jeho starších rolích byste ho nepoznali

 

 

Maci/nova.cz