VIDEO: Zmařený útěk, nebo zákeřná pomsta? V nedělní Policii Modrava půjde o 26 miliónů!

Aktualizováno 20.07.2018


Zdena Provazníková jako běžně vařila sobotní oběd. Na chvilku vyšla před dům a náhle zmizela. Vypadá to, že zpronevěřila dvacet šest miliónů z advokátní kanceláře, kde byla zaměstnaná! Mohl se jí za to někdo chtít pomstít?

Policie Modrava

Zdena Provazníková vaří sobotní oběd a její manžel Michal v klidu štípe dříví za domem. Pak Zdena vyjde v pantoflích na silnici před jejich dům v malé šumavské obci Javorná – a od té chvíle záhadně zmizíji. Vzápětí se ukáže, že zpronevěřila dvacet šest miliónů z advokátní kanceláře v Klatovech, kde byla zaměstnaná jako sekretářka. Jana Vinická a policisté z Kašperských Hor vyšetřují její podivné zmizení. Vypadá to, že s penězi utekla do ciziny. Po intenzívním pátrání ale najdou její tělo, byla zavražděna. Kam se však poděly peníze?

Zdroj: TV Nova


Podezřelých je hodně, Zdena Provazníková totiž spekulovala se svými pozemky z restitucí. Přihlásila se k nim teprve nedávno, jde o drobné části polí a luk se zástavbou. Provazníková chtěla po současných majitelích statisícové částky za pozemek pod jejich domy a vyhrožovala, že jim je jinak nechá zbourat. Přiváděla je do zoufalé finanční situace, někteří vyhrožovali, že se pomstí, ale Provazníková byla neústupná. Motiv má také Michal Provazník, i když zmizení sám ohlásil na policii. Má vztah s JUDr. Hladíkovou, přitažlivou spolumajitelkou advokátní kanceláře, kde jeho manželka pracovala. Překvapivý závěr případu odhalí skutečného vraha!Jak to vše dopadne? Nenechte si ujít poslední záludný případ ze druhé řady seriálu Policie Modrava!

Policie Modrava již 15. října od 20:15 na TV Nova!

TO MUSELO BOLET! Jak se točí drsné záběry autonehody? Kaskadéra smetl kamion! VIDEO
TO MUSELO BOLET! Jak se točí drsné záběry autonehody? Kaskadéra smetl kamion! VIDEO

Jaroslava Stránská z Policie Modrava: Čas odpočinku, ale také krušné chvíle. Jak to nakonec dopadlo?
Jaroslava Stránská z Policie Modrava: Čas odpočinku, ale také krušné chvíle. Jak to nakonec dopadlo?

VELKÉ ODHALENÍ: Jak Filip Tomsa začínal? V jeho starších rolích byste ho nepoznali
VELKÉ ODHALENÍ: Jak Filip Tomsa začínal? V jeho starších rolích byste ho nepoznali