TO MUSELO BOLET! Jak se točí drsné záběry autonehody? Kaskadéra smetl kamion! VIDEO

Aktualizováno 20.07.2018


Natáčení je vždy náročné. A pokud k němu přidáte režiséra perfekcionalistu a složité kaskadérské scény, platí to dvojnásob. se jedná o kaskadérské scény, platí to dvojnásob. Podívejte se na záběry ze zákulisí, které v televizi rozhodně neuvidíte!

Policie Modrava

Kriminální případy z prostředí krásné Šumavy řeší i v druhé řadě seriálu Policie Modrava tým Jany Vinické, kterou ztvárnila Soňa Norisová. Pomáhají jí Filip Tomsa a Jaroslav Satoranský v rolích vyšetřovatelů.

Zdroj: TV Nova


Šestý díl s názvem Hajný, který zmizel byl pořádně napínavý a plný akčních scén. O co vůbec šlo? Na obvodní oddělení kašperské policie dorazí anonymní dopis, kde se píše, že někdo zavraždil místního hajného Polcara a jeho milenku Annu Kobzovou. Policie ihned vyhlásí pátrání. Zjistí, že hájovna zeje prázdnotou a po Anně Kobzové jako by se slehla zem. Mezi místními se povídá, že Polcar je chlap, kterého mají ženy rády, a on jim tu lásku plně opětuje. Proto není divů, že má hodně nepřátel – mezi zrazenými ženami i podvedenými muži.

Zdroj: TV Nova


V tomto díle se objevila i jedna specifická akční scéna – srážka nákladního vozu s cyklistou. Scéna se natáčela na silnici mezi Prášily a Srním. Opět ji zajišťovali kaskadéři Luďka Jelena, který „vražedný kamion“ také řídil. Opět musela být na nějakou dobu zcela zastavena doprava, ale obešlo se to bez větších problémů.


Jak se takto nebezpečné scény točí? Podívejte se na video!


Na další díl kriminálního seriálu Policie Modrava se můžete těšit v neděli 15. října od 20:15 na TV Nova!


NEPŘEHLÉDNĚTE:
OČIMA REŽISÉRA: Ledová voda a záchrana života v dramatické scéně! Jak se točí Policie Modrava?
OČIMA REŽISÉRA: Ledová voda a záchrana života v dramatické scéně! Jak se točí Policie Modrava?

Maci/nova.cz