ZTUHNE VÁM KREV V ŽILÁCH: Natočit akční scény není jednoduché! Co vše je potřeba zajistit?

Aktualizováno 26.10.2017


V nových dílech seriálu Policie Modrava je možné sledovat mnohem drsnější příběhy i napínavé akční scény. Natočit je vyžaduje velké úsilí a zdlouhavou přípravu. Podívejte se jak probíhá natáčení!

Policie Modrava

Kriminální případy z prostředí krásné Šumavy řeší i v druhé řadě tým Jany Vinické, kterou ztvárnila Soňa Norisová. Pomáhají jí Filip Tomsa a Jaroslav Satoranský v rolích vyšetřovatelů. Autor a režisér Jaroslav Soukup je na Šumavě jako doma. A je známým perfekcionistou s náročnými požadavky na svoje svěřence. A to je možná dobře. Pod jeho dohledem se ze seriálu stala jedna z nejoblíbenějších a nejsledovanějších kriminálek, která už během první série trhala rekordy ve sledovanosti.


Ve čtvrtém díle s názvem Případ Starosta řešil tým vyšetřovatelů zvláštní případ. Vedle svého domu byla nalezena mrtvola místního starosty. Někdo ho v noci brutálně ubil sekerou. Na začátku to vypadá, že případ má hodně podezřelých – je tu věčně nespokojený soused, nevraživý podnikatel i místní autobusák, jehož žena byla starostovou milenkou. Během vyšetřování se ale zjistí, že každý z nich má neprůstřelné alibi. Vraha nakonec vystopují a snaží se zastavit.
Zdroj: TV Nova

V tomto díle mohli diváci vidět pronásledovací scénu, během které museli policisté za pomoci psovoda dopadnout vraha. V seriálu šlo o několikavteřinou scénu, ale její skutečné natáčení bylo o něco komplikovanější. Nyní se můžete podívat, jak proběhlo filmování očima režiséra.


Premiérové díly seriálu Policie Modrava můžete sledovat každou neděli od 20:15 na TV Nova!

NEPŘEHLÉDNĚTE:
POLICIE MODRAVA očima režiséra a herců: Podívejte se do zákulisí, jak probíhá natáčení!
POLICIE MODRAVA očima režiséra a herců: Podívejte se do zákulisí, jak probíhá natáčení!

ZE ZÁKULISÍ POLICIE MODRAVA: Slavnou chalupu na Modravě už nehledejte! Majitel ji zboural
ZE ZÁKULISÍ POLICIE MODRAVA: Slavnou chalupu na Modravě už nehledejte! Majitel ji zboural