NEVÁZANÁ RADOST: Natáčení Modravy přerušil déšť. Radost z něj měl jediný člen štábu

Aktualizováno 26.10.2017


Natáčení v přírodě je vždy velice náročné. O to víc, když se točí v horských oblastech – tady, jak je známo, je počasí opravdu nepředvídatelné! A když najednou začne prudce pršet, natáčení se musí přerušit. Jeden z členu štábu měl ale z nečekaného lijáku opravdovou radost! Kdo to byl?

Policie Modrava

V premiérové řadě oblíbeného seriálu Policie Modrava řeší tým Jany Vinické nové zapeklité případy. Po boku kapitánky Vinické v podání Soni Norisové se opět objeví Filip TomsaJaroslav Satoranský v rolích vyšetřovatelů.

Autor seriálu a jeho režisér Jaroslav Soukup je na Šumavě jako doma a tvrdí, že Šumava je jeho srdcovkou a že zde zná opravdu každý palouk i každou paseku. Takže s natáčením v exteriérech problém opravdu neměl. Co ale nedokázal ovlivnit, bylo nepředvídatelné horské počasí.


I během natáčení čtvrtého dílu s názvem Případ Starosta, kdy tým vyšetřovatelů řešil vraždu starosty jedné místní obce, se hodně scén natáčelo v exteriérech.
Zdroj: TV Nova

Je nad slunce jasné, že filmařům tyto změny počasí nedělají radost, protože jim zásadně zasahují do harmonogramů natáčení. Jeden z členů štábů měl ale z lijáku opravdovou radost! Kdo to byl? Podívejte se na video!

Premiérové díly seriálu Policie Modrava můžete sledovat každou neděli od 20:15 na TV Nova!

NEPŘEHLÉDNĚTE:
VIDEO: Jak štáb potrápilo počasí a co extrémního filmaři prožili? Režisér Policie Modrava odhalil zákulisí!
VIDEO: Jak štáb potrápilo počasí a co extrémního filmaři prožili? Režisér Policie Modrava odhalil zákulisí!

Jaroslav Satoranský prozradil: Která scéna při natáčení druhé řady Policie Modrava byla nejnáročnější? Nedalo se tam moc dýchat!
Jaroslav Satoranský prozradil: Která scéna při natáčení druhé řady Policie Modrava byla nejnáročnější? Nedalo se tam moc dýchat!