VRAŽDA NA MODRAVĚ: Tělo zdravotní sestry nalezeno v tovární ruině. Jaký měl pachatel motiv?

Aktualizováno 05.08.2019


Již dnes večer bude tým šumavských policistů pátrat po vrahovi zdravotní sestry, jejíž tělo bylo nalezeno v bývalé továrně. Kdo stojí za vraždou mladé ženy a jaký byl jeho motiv?

V rozpadlé továrně za Rejštejnem je jednoho dne nalezeno tělo mladé ženy. Jedná se o pětadvacetiletou Darinu Polákovou, která pracovala v Sušické nemocnici jako zdravotní sestra. Motiv vraždy je již na první pohled sexuální. Neznámý pachatel oběť nejprve znásilnil a poté zardousil.

Zdroj: TV Nova

Šumavský tým se rozhodne prověřit všechny muže, se kterými se zavražděná sestřička stýkala. A to včetně doktorů v nemocnici a sousedů v obci, kde žila.
Zdroj: TV Nova

Zkušená policistka Jana Vinická se rovněž pokouší vypátrat, zda měla Darina Poláková vážnou známost. A jak se ukáže, v životě mladé zdravotní sestry nejspíše nefiguroval pouze jeden muž...
Zdroj: TV Nova

Kruh podezřelých se pomalu, ale jistě zužuje, až v něm nakonec uvízne i sám vrah!Dívejte se již dnes večer od 20:20 na TV Nova na 5. díl kriminálního seriálu Policie Modrava. Tentokrát s názvem Sestřička.