CELÝ 4. DÍL II. ŘADY POLICIE MODRAVA: Případ starosta

Aktualizováno 12.10.2017

Policie Modrava - 1
Zdroj: TV Nova

Premiérový díl seriálu Policie Modrava s názvem Případ starosta přinesl divákům napínavý příběh, spoustu intrik i tragickou nehodu.

Policie Modrava


Menší šumavská obec Podhorsko zažívá obrovské pozdvižení – místní starosta Martin Tomek byl v noci brutálně zavražděn sekerou před svým vlastním domem. Jelikož se jedná o veřejného činitele, musí tým vyšetřovatelů postupovat opravdu velmi opatrně a obezřetně. Postupně ale vyjde najevo, že případ zřejmě nemá politické pozadí a že starosta Tomek, který se do Podhorska nastěhoval z Plzně, měl dost nepřátel.

 

Chcete se stát členem vyšetřovacího týmu? Otestujte se a zkuste najít sedm rozdílů!
Chcete se stát členem vyšetřovacího týmu? Otestujte se a zkuste najít sedm rozdílů!

Podezření padlo na místního starousedlíka Součka. Ten údajně odjakživa jezdíval na své pole cestou u Tomkova domu. Ale jen do doby, než se sem ten „plzeňák“ nastěhoval a kolem svého pozemku postavil dřevník. Nevraživost mezi sousedy dosáhla bodu varu – šušká se, že to byl právě Souček, kdo starostovi rozbil v noci okno a otrávil psa.

 

Opravdu silný motiv má i řidič autobusu Fiala. Jeho manželka Ilona pracuje jako sekretářka na obecním úřadě a kolují zvěsti, že byla starostovou milenkou. Zhrzený manžel několikrát starostu napadl a veřejně mu vyhrožoval.

 

Spoustu otázek vyvolává také chování nechvalně proslulého podnikatele Novotného. Starosta mu totiž překazil úžasný podnikatelský plán – Novotný chtěl odkoupit pozemky s krásným výhledem do údolí, aby je pak výhodně rozprodal na stavbu rekreačních chalup. Starosta Tomek se ale snažil o zachování původní krajiny, a tak tento projekt smetl ze stolu.

 

Zvládne Jana Vinická vyřešit tento zapeklitý případ?
 

♦ CELÝ ČTVRTÝ DÍL POLICIE MODRAVA II. S NÁZVEM PŘÍPAD STAROSTA SLEDUJTE ZDE


NEPŘEHLÉDNĚTE:

ZE ZÁKULISÍ POLICIE MODRAVA: Slavnou chalupu na Modravě už nehledejte! Majitel ji zboural
ZE ZÁKULISÍ POLICIE MODRAVA: Slavnou chalupu na Modravě už nehledejte! Majitel ji zboural

LÁSKA NA MODRAVĚ: Nikdy to není idylické. Jaké problémy musí v kriminálce zamilované páry řešit?
LÁSKA NA MODRAVĚ: Nikdy to není idylické. Jaké problémy musí v kriminálce zamilované páry řešit?


Připomeňte si to nejlepší ze seriálu Policie Modrava: Který případ vás nejvíc zasáhl?