TO V TELEVIZI NEUVIDÍTE: Jak se natáčela scéna z premiérové Modravy? Komparzisté se pořádně zapotili!

Aktualizováno 29.09.2017


Natáčení nedělního premiérového dílu Policie Modrava dalo nejen štábu, ale také komparzistům pořádně zabrat! Kriminalisté museli nechat znovu vykopat tělo pohřbeného nebožtíka. Jak se taková scéna natáčela? Své si užili nejen hlavní představitelé, ale i figuranti a celý štáb...

Policie Modrava

Premiérová epizoda nazvaná Nehoda začíná dramatickou jízdou v autě, které se dostane do nekontrolovaného smyku a vyletí z vozovky přímo do pole. Přivolaní policisté vytáhnou z auta doktora Prokeše, kterému už bohužel doktoři nedokážou pomoci. Při prvotním ohledání automobilu zjistí, že někdo oběti povolil kolo, to v zatáčce nevydrželo a muž tak nemohl nic dělat. Zbývá přijít na to, kdo měl zájem, aby se staršímu pánovi něco takového stalo. Na co tým Jany Vinické přijde?

Zdroj: TV Nova


Podívejte se na
CELÝ DÍL premiérové druhé řady Policie Modrava ZDE a odhalte pravdu!

Zdroj: TV Nova


Postupem času začíná tým kolem vyšetřovatelky Jany Vinické odhalovat pravdu a v rámci celého případu musejí vykopat mrtvé tělo již pohřbeného doktora Prokeše. Pro tři hlavní představitele, Soňu Norisovou, Filipa Tomsu a Jaroslava Satoranského, to nebylo nic těžkého. Jenom stáli nad vyhloubeným rovem. Nejvíc se zapotili čtyři komparzisté, kteří museli několikrát rakev spustit a vytáhnout.

Zdroj: TV Nova


Celé jim to také komplikoval déšť. Ten sice výsledné scéně dodal ten správný depresivní efekt, který dokonale podtrhnul celoý dramatický okamžik, ale natáčení značně zkomplikoval. Štáb musel udržovat kamery v suchu. Jak režisér Jaroslav Soukup, tak celý jeho tým promokli až na kost. Výsledná scéna trvala necelou minutu, ale natočit těch pár záběrů trvalo téměř věčnost. Ale nakonec se scéna povedla a i přes komplikace stála za to!
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Druhá řada Policie Modrava navazuje na předchozí úspěch! Kolik diváků sledovalo premiérový díl?
Druhá řada Policie Modrava navazuje na předchozí úspěch! Kolik diváků sledovalo premiérový díl?

 

Maci/nova.cz