TO NEMUSELO DOPADNOUT DOBŘE: Soňa Norisová si přivezla na natáčení na Šumavu malý velký dáreček

Aktualizováno 22.09.2017


Povolání herce je opravdu nevyzpytatelné, někdy herec musí předstírat, že něco ovládá opravdu dokonale, i když je tomu v osobním životě úplně jinak. Ve volných chvílích na Šumavě herečka Soňa Norisová pilně trénovala.

Herci na natáčení seriálu Policie Modrava strávili na Šumavě celkem tři roky. Příroda je nádherná a když je zrovna malá pauza mezi natáčením, dá se vyjet do okolí na výlet nebo čas využít k odpočinku.

Soňa Norisová se rozhodla, že při natáčení 2. řady seriálu potrénuje své řidičské schopnosti. Protože je ale řidič začátečník, nemuselo to dopadnout zrovna dobře.

„Stále je tam co objevovat a stále se vracím na ty místa, která mám ráda. A tento rok to pro mě bylo trošku jiné, protože jsem šofér začátečník. Řídím už dlouho, ale tentokrát už ne jen na natáčení. Dovezla jsem si na Šumavu auto, abych si mohla pojezdit a kochat se!“ prozradila představitelka Jany Vinické.

 

Zdroj: Nova.cz

Soňa se ale naštěstí kochala mimo kabinu auta a nenechala se zlákat výhledy jako postava doktora Skružného ve filmu Vesničko má středisková, který se kochal a nejednou skončil mimo silnici v příkopu.

 

Více herečka prozradila v rozhovoru. Druhou řadu oblíbeného seriálu Policie Modrava sledujte každou neděli od 20:20 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Seriál Police Modrava je zpět! Poručík Sedláček má slušně našlápnuto do dějin kriminalistiky!

ROZHOVOR: Režisér Policie Modrava prozradil, co štáb během natáčení druhé řady pořádně potrápilo

VĚDĚLI JSTE TO? Jaroslava Stránská z Policie Modrava se vdala! Podívejte se, jak vypadala její svatba