VŠIMNĚTE SI: Kdo z rodiny Soni Norisové si zahrál v Policii Modrava?

Aktualizováno 22.09.2017


Jaká je kapitánka Jana Vinická, respektive její představitelka Soňa Norisová, v soukromí? Má svou vlastní rodinu a syna, který s ní strávil nejedno léto na Šumavě při natáčení Policie Modrava. Půjde syn v matčiných šlépějích?

Soňa Norisová není jen kapitánkou Janou Vinickou v seriálu Policie Modrava. Mimo televizní obrazovky žije svůj vlastní rodinný život, ve kterém je především matka a manželka. Její syn Michal už je ve věku, kdy na povrch vychází jeho zájmy. Tíhne k herectví stejně jako Soňa a půjde v jejích stopách?


„Já jsem ho někdy měla na natáčení a šel s někým, vůbec jsem o něm nevěděla. Už je na natáčení pečený vařený a má tam kamarády,“ prozradila Soňa.

Zdroj: Nova.cz


Syn Michal si dokonce už dvakrát zahrál v komparzu a kde jinde než v seriálu Policie Modrava, který se natáčí v malebném prostředí Šumavy a kam Michal v létě jezdil společně se svou maminkou, protože měl prázdniny. Tak se na Policii Modrava dívejte pozorně a třeba ho objevíte!
 

„Vydělal si peníze, takže byl rád. Hlavně on má Šumavu  hodně rád a vždy se mě ptá, kdy už budu točit. Je to velký šašek, ale neprojevuje se, že by šel hereckým směrem. Zatím vůbec netuším, kam se bude ubírat,“ dodává představitelka Jany Vinické.


Celý seriál si syn navíc zamiloval natolik, že všechny díly viděl víckrát než sama herečka!
 

Na celý rozhovor se podívejte ve videu. Druhá řada seriálu Policie Modrava startuje už v neděli 27. 8. 2017 od 20:20 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VĚDĚLI JSTE TO? Jaroslava Stránská z Policie Modrava se vdala! Podívejte se, jak vypadala její svatba

ROZHOVOR: Režisér Policie Modrava prozradil, co štáb během natáčení druhé řady pořádně potrápilo

Jaroslav Satoranský prozradil: Která scéna při natáčení druhé řady Policie Modrava byla nejnáročnější? Nedalo se tam moc dýchat!