VĚDĚLI JSTE TO? Jaroslava Stránská z Policie Modrava se vdala! Podívejte se, jak vypadala její svatba

Aktualizováno 17.09.2017

Policie Modrava - 16

V seriálu Policie Modrava svého manžela podvedla s atraktivním kolegou, ve skutečném životě však Jarka Stránská zažívá absolutní partnerské štěstí – vzala si muže svých snů! Jak její svatba vypadala?

Jaroslava Stránská není žádnou hereckou začátečnicí. Znát ji můžete z divadla, nejvíce se však proslavila jako kadeřnice Jitka ve filmech Discopříběh 1 a 2, které režíroval Jaroslav Soukup. Právě ten Jarku obsadil i do role Lucie Krásenské v seriálu Policie Modrava, jehož nové díly míří na televizní obrazovky.

Zdroj: facebook

Jaroslava nyní zažívá spokojené a klidné období – v červenci se vdala za svého dlouholetého partnera. Zasnoubená s ním byla asi devatenáct let, ale až nyní do toho dvojice konečně praštila! Jejich setkání bylo pro Jarku osudové. Znají se už od šestnácti, ale každý měl jiného partnera a několik let se vůbec neviděli. Po letech se už jako rozvedení potkali v krámku s elektronikou, který partner vlastní, a najednou přeskočila jiskra.

Na svatbě nechyběl ani Jarčin herecký kolega Michal Holán, se kterým si v seriálu Policie Modrava zahráli milenceký pár. I přes to, že Jarka nezvolila tradiční bílé šaty, jí to na svatbě opravdu slušelo. Ve světle zelené vypadala doslova jako víla. Posuďte sami!

Jarce přejeme hodně štěstí a spokojenosti! Na druhou řadu Policie Modrava, ve které hraje sympatickou blondýnu Lucii Krásenskou, se dívejte už v neděli 27. 8. 2017 od 20:20 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Jaroslav Satoranský prozradil: Která scéna při natáčení druhé řady Policie Modrava byla nejnáročnější? Nedalo se tam moc dýchat!

VELKÉ KOMPLIKACE: Režisér Policie Modrava prozradil, co štáb během natáčení druhé řady pořádně potrápilo

JE TO TU: Nové díly Policie Modrava jsou tady! Podívejte se, co vás čeká


Hodně nepříjemný rozhovor: Kapitánku Vinickou překvapí v kanceláři její exmanžel