Jaroslav Satoranský prozradil: Která scéna při natáčení druhé řady Policie Modrava byla nejnáročnější? Nedalo se tam moc dýchat!

Aktualizováno 15.09.2017


Druhá řada oblíbeného seriálu Policie Modrava se blíží! Jaroslav Satoranský alias major Koutný prozradil, kdo byl na place největší bavič i co bylo pro herce nejtěžší.

Major Koutný je v seriálu zkušeným vyšetřovatelem, který s rozhřešením jednotlivých případů pomáhá svým mladším a méně zkušeným kolegům v podání Kamila Sedláčka a kapitánky Jany Vinické. Jak na natáčení vzpomíná jeho představitel Jaroslav Satoranský?
 

Vy jste natáčel i první řadu Policie Modrava, jak vás baví natáčet tentokrát?
Měli jsme velikou radost, že ta sledovanost byla taková, jaká byla a tak se modlíme, aby to pokračování bylo stejně úspěšné. A mě osobně to natáčení velmi baví. Byla tam bezvadná parta a úžasní profesionálové. Bylo mi moc dobře.

Podstoupil jste nějaký speciální trénink jako komisař?
Nene, plně se spoléhám na nádherný scénář. Takže jsem nepotřeboval žádný speciální výcvik. Se zbraní moc nenatáčím, jsem takový hodný šéf.
 

A jak jste si užíval volné dny během natáčení. Chodil jste na procházky s baťůžkem?
Já jsem si tam moc těch volných dnů neužil, ale tak když jsem šel, tak jen na malou procházku kolem Srní, kde jsme byli ubytovaní.
 

Máte sám nějakou oblíbenou detektivku, na kterou koukáte? Nebo máte oblíbeného detektiva?
Rád koukám na detektivky, ale že bych měl oblíbenou osobu, to ne. Ale teď je takový trend, že vždy ten šéf je takovou brzdou vyšetřování, a ten můj je jiný. Je hodný a pomáhá.
 

Vzpomenete si na nějakou scénu při natáčení, která pro vás byla náročná?
Těžké jsou scény, které jsme točili v Klatovech na policejním ředitelství ve vyšetřovatelských místnostech, tam se nedá moc dýchat, protože jsou místnosti odhlučněné, aby nás nerušil hluk. Tak to považuji za nejtěžší, toho jsem se trochu obával.
 

Užíval jste si natáčení v přírodě?
No moc ne. Když se natáčí, tak není moc času na to užívání, ale když je chvilička při přesunu, tak se člověk porozhlédne a ta Šumava je nádherná.
 

Kdo z herců je největší bavič?
No máme tady Míšu Holána, a to je podle mě náš největší bavič. To je takové sluníčko. Ten, i když jsou třeba komplikované situace, tak ten vždycky září a dodává energii ostatním kolegům.

Zdroj: Nova.cz

Jak se vám točí scény, kde jsou třeba mrtvoly?
Je to takové řemeslo, nějak se to musí zvládnout. Mrtvoly jsou to na chvilku a pak jsou to kolegové.

 

Druhou řadu kriminálního televizního seriálu Policie Modrava si rozhodně nesmíte nechat ujít! První díl můžete sledovat již v neděli 27. srpna od 20:20 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Seriál Police Modrava je zpět! Poručík Sedláček má slušně našlápnuto do dějin kriminalistiky!
Seriál Police Modrava je zpět! Poručík Sedláček má slušně našlápnuto do dějin kriminalistiky!

JE TO TU: Nové díly Policie Modrava jsou tady! Podívejte se, co vás čeká
JE TO TU: Nové díly Policie Modrava jsou tady! Podívejte se, co vás čeká

VIDEO: Jaká bude kapitána Vinická v druhé řadě Policie Modrava? Zamilujete si ji!
VIDEO: Jaká bude kapitána Vinická v druhé řadě Policie Modrava? Zamilujete si ji!