Seriál Police Modrava je zpět! Poručík Sedláček má slušně našlápnuto do dějin kriminalistiky!

Aktualizováno 09.09.2017


Fanoušci seriálu Policie Modrava mohou slavit, druhá řada divácky oblíbeného pořadu startuje už na konci srpna! Těšit se můžete nejen na zajímavé případy, ale také na skvělé herecké obsazení. Vedle Jaroslava Satoranského a Soni Norisové se opět objevil i nadaný Kamil Sedláček.

Oblíbený seriál Policie Modrava ze šumavského prostředí se od 27. srpna vrací zpět na televizní obrazovky. Druhá řada stejně jako první byla zařazena do nedělního prime-time od 20:20. V seriálu se opět objeví jedna z nejoblíbenějších mužských postav poručík Kamil Sedláček.Pohledný herec Filip Tomsa hraje v seriálu absolventa policejní školy, kriminalistu a sympatického zmatkaře Kamila Sedláčka. Patří mezi nejbližší spolupracovníky rázné kapitánky Jany Vinické. Poručík Sedláček je velmi talentovaný a cílevědomý. Případy řeší s velkým odhodláním, nadšením a má slušně nakročeno do dějin kriminalistiky.


První díl druhé řady populárního českého seriálu Policie Modrava můžete sledovat již v neděli 27. srpna od 20:20 na Nově!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

NA TYHLE OTÁZKY ODPOVÍ JEN TI NEJLEPŠÍ: Vyzkoušejte si práci šumavských policistů! Obstáli byste?

Říká o sobě, že je Vltavou křtěná Pražanda! Která česká herečka navzdory tomu tak miluje Šumavu?