JAKO VEJCE VEJCI! Seriál Policie Modrava a Dokonalý svět mají společnou jednu věc! Všimli jste si toho?

Aktualizováno 07.09.2017

Policie Modrava, Dokonalý svět - 1

Seriál Policie Modrava mísí napětí a tajemství s lidskými osudy a je plný nečekaných zápletek. Dokonalý svět je zcela odlišný, není to krimi, jde hlavně o módu. Prolínají se v něm glanc, luxus a elegance! Ale co mají společného?

Dva naprosto odlišné seriály spojuje jedna věc. Jde o slavné slovenské filmové krásky, které jsou si tak trochu podobné. A není divu, když to jsou sestry. V Policii Modrava se mohou diváci setkat s herečkou Soňou Norisovou a v Dokonalém světe s její mladší sestrou Zuzanou Norisovou.


Policie Modrava je krimi seriál, který kompletně vznikl v autentických reálech a exteriérech Národního parku Šumava. Hlavní hrdinkou seriálu je kriminalistka Jana Vinická, kterou si zahrála herečka Soňa Norisová. Kriminalistka odchází z osobních důvodů z krajské správy police Plzeň a stane se šéfkou Obvodního oddělení policie na Kašperských Horách. Od samotného začátku se musí Vinická vypořádat s nepřízní nových kolegů, kteří se nemohou smířit s faktem, že na vedoucí pozici je žena.


Soňa Norisová je slovenská herečka žijící se svoji rodinou v Bratislavě, kde vystudovala konzervatoř. Společně s mladší sestrou Zuzanou Norisovou si zahrála v českém muzikálu Rebelové od Filipa Renče. V letech 2002 – 2005 se věnovala dabingu v televizním seriálu Sue Thomas: F.B.EYE, kde namluvila hlavní postavu. V Bratislavě hostuje na několika divadelních scénách, kromě divadla a dabingu se také věnuje zpěvu.Seriál Dokonalý svět vás svým dějem zavede do redakce populárního časopisu Grace. Hlavní hrdinové jsou redaktoři časopisu Grace. A nejedná se o ledajaký časopis. Celebritami a luxusem se to tam jen hemží. Seriál z módního prostředí Dokonalý svět má skvělé herecké obsazení. Vedle hereček Jitky Čvančarové nebo Terezy Brodské se objevila i Zuzana Norisová.


Zuzana Norisová
je slovenská herečka, zpěvačka a mladší sestra herečky a zpěvačky Soni Norisové. Po vystudování hudebně-dramatického oboru na konzervatoři v Bratislavě, působila v Divadle Andreja Bagara v Nitře. V 19 letech se kvůli roli v muzikálu Pomáda odstěhovala do Prahy. Divákům se do paměti nejvíce dostala v roce 2001 díky roli Terezy v českém muzikálu Rebelové od Filipa Renče. V muzikálu si zahrála nejen po boku sympatického Jana Révaie, ale také své starší sestry. A samozřejmě, hraje také v divadle.

Novou řadu krimi seriálu Police Modrava mohou diváci sledovat každou neděli od 27. srpna ve 20:20 na Nově! Nablýskaný seriál Dokonalý svět je ke zhlédnutí zdarma na portálu Nova PLUS!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

JE TO TU: Nové díly Policie Modrava jsou tady! Podívejte se, co vás čeká

TAJNOSTI Soni Norisové: Rodiče mi říkali, jestli nechci dělat něco pořádného!


Hodně nepříjemný rozhovor: Kapitánku Vinickou překvapí v kanceláři její exmanžel