DĚSIVÉ SKUTEČNOSTI: Po učitelce zeměpisu se slehla zem. Pohřešuje ji policie

Aktualizováno 06.07.2019


Na Šumavě se pohřešuje mladá učitelka zeměpisu Ivana Hrubá. Jako by se po ní doslova slehla zem! Když se policie dá do vyšetřování, začne rozkrývat děsivé skutečnosti...

Na policii v Kašperských Horách se obrátí ředitelka místní základní školy. Má obavy o svou podřízenou, třicetiletou učitelku Ivanu Hrubou. Po víkendu nepřišla do školy a nikdo o ní nic neví. Něco se jí muselo stát, byla zodpovědná. Kdyby byla nemocná, určitě by zavolala.

 

Zdroj: TV Nova


Policisté začnou rozkrývat podrobnosti jejího života. Ukáže se, že Ivana Hrubá měla problémový vztah s Jindrou Potůčkem, synem ředitele regionální agentury přidělující dotace EU. Jindra si našel novou milenku a chtěl se s Ivanou rozejít. V době jejího zmizení byl v Itálii s novou partnerkou. Tvrdí, že o Ivaně nic neví, měla se odstěhovat z jeho bytu, ale to neudělala. V bytě zůstaly všechny její věci.

 

Zdroj: TV Nova


Během vyšetřování oznámí policii anonymní telefonát, že Hrubá měla poměr s Javorským, náčelníkem horské služby. Ten však popírá, že by s učitelkou Hrubou něco měl. Ivana ho pronásledovala, ale Javorský jí údajně řekl, aby s tím přestala, že o ni nemá zájem.

 

Zdroj: TV Nova


Kdo z podezřelých lže? Její bývalý partner Jindra Potůček, nebo Javorský z Horské služby?

 

Podívejte se na video ukázku. Policejní tým Jany Vinické rozkryje další záhadu už DNES večer ve 20:20 na Nově!