Únos a vydírání finančního makléře. Ve hře jsou velké peníze!

Aktualizováno 01.07.2019


Finančního makléře unesli dva muži přímo z jeho auta! A zamkli jej na nedaleké samotě zvané Čertův mlýn. Proč? Zpronevěřil prý mnoho peněz. Jak tohle dopadne?

Další záludný případ pro policejní tým z vedený charismatickou Janou Vinickou. Dva postarší muži se nezákonně zmocní Aleše Máchy. Policie z Kašperských Hor to začne prověřovat a zjistí, že Aleš Mácha pracoval jako finanční makléř. Údajně to byl spolehlivý a schopný mladý muž. Policisté zatím neví, že ho unesli dva důchodci ze Sušice, protože jim zpronevěřil jejich životní úspory.

Zdroj: TV Nova

Paní Máchová nahlásí na policii zmizení svého vnuka Aleše Máchy, který u ní přechodně bydlel na Srní. Měl přijet domů, ale neukázal se a mobil má vypnutý. Neví, že ho drží na odlehlé samotě. Chtějí ho přimět, aby jim ukradené peníze vrátil, pak ho pustí. Po několika dnech však zjistí, že jim Aleš Mácha z provizorního vězení utekl. Je jasné, že mu někdo musel pomoci!
Zdroj: TV Nova

Jak si Jana poradí s dalším zapeklitým případem? A jak se vypořádá se svým soukromým životem? Tento díl je plný napětí a zahalený tajemstvím – a to vše v exteriérech Šumavského národního parku.

Zdroj: TV Nova

PODÍVEJTE SE na ukázku a zjistětě, co vás už DNES večer od 20:20 na Nově čeká!