Gábina má pro Josefa šokující zprávu! Co mu oznámí?

Aktualizováno 24.07.2019


V devátém díle kriminálního seriálu Policie Modrava bude sice tým Jany Vinické opět řešit složitý detektivní případ, jeden z policistů se však také od své přítelkyně dozví zprávu, která mu na chvíli doslova vezme slova z úst! Co krásná Gábina oznámi Josefovi? A jak to s nimi bude do budoucna? Podívejte se na exkluzivní ukázku!

Gábina a Josef jsou pořád jako zamilovaní školáci, dokonce si je za to dobírají i Josefovi kolegové! Jak mají chvilku volna, hned jsou spolu. Gábina totiž studuje vysokou školu daleko od Šumavy, kde Josef pracuje, a tak se vždycky na nějakou dobu musejí tihle dva rozloučit.


Jenže teď má Gábina pro Josefa velkou novinu, která ho naprosto odzbrojí. Jak moc tato zpráva změní jejich životy? A jak na ni zamilovaný policista bude reagovat? Podívejte se na video ukázku!

Na chalupu na šumavské samotě přijíždí z Prahy Andrea Zímová, atraktivní žena, bývalá modelka. Překvapí ji, že tam není její manžel, se kterým se měla setkat a dohodnout se na rozvodu. Nebere ani mobil. V noci se Andrea probudí a slyší, jako by někdo chodil kolem chalupy, cítí i cigaretový kouř. Vystrašená zavolá na policii.
Zdroj: TV Nova

Druhý den je v polorozpadlé stodole, kterou někdo zapálil, objeveno tělo muže se stopami po mučení. Policisté zjistí, že mrtvým je pražský podnikatel Alexandr Zíma – manžel Andrey!
Zdroj: TV Nova

V jakém byznysu Alexandr Zíma podnikal? Mohou jeho kontroverzní praktiky nějak souviset s tím, co se mu stalo?

Dívejte se už DNES večer na další napínavý díl Policie Modrava. Od 20:20 na Nově!