VIDEO: Na Modravě řádí násilník. Tohle provádí křehkým ženám!

Aktualizováno 21.06.2019


Mladou studentku Kláru někdo znásilnil a utloukl k smrti. Stopy vedou k několika pachatelům. Co nakonec vypluje na povrch?

Policie Modrava

Dva tuláci objevili v opuštěné šumavské chatě mrtvou dívku. Přivolaná policie zjistila, že se jedná o mladou studentu Kláru Holíkovou, kterou neznámý pachatel utloukl tvrdým předmětem. A předtím ji ještě znásilnil! Kdo měl důvod, něco takového udělat?

Zdroj: TV Nova

Zpočátku se zdá, že viníkem může být hned několik mužů, kteří se kolem studentky pohybovali. Přítel Richter z vedlejší vesnice, ženatý milenec Vacek, nebo vedoucí konzumu, ke kterému studentka chodila na praxi? Anebo to bude někdo úplně jiný?

Po pitvě vypluje na povrch šokující zpráva, a tak má policejní tým Jany Vinické jasno! Na koho uhodí s neprůstřelným důkazem?

Když se na policejní stanici objeví další mladá dívka, která jen o vlásek unikla stejnému osudu jako Klárka, mají ke všemu i svědkyni, která pachatele pozná!

 

Podívejte se na exkluzivní ukázku z dnešního dílu Policie Modrava.

Skutečnost, která nakonec vyjde najevo, je děsivější, než si kdokoliv představoval! Na seriál Policie Modrava se dívejte každou neděli večer ve 20:20 na Nově.