V HLAVNÍ ROLI KŮŇ: Scéna skrývá tajemný příběh! Jak štáb přinutil koně, aby ležel jako mrtvý?

Aktualizováno 15.04.2017

Václav Vydra

Už příští pondělí čeká diváky seriálu Policie Modrava scéna, za jejímž natáčením se skrývá zajímavý příběh. Jak štáb dosáhl nehybnosti koně, aby vypadal jako mrtvý?

Policie Modrava

Příběh 2.dílu s názvem „Ranč“ byl inspirován skutečnou událostí, která se stala na ranči Vogelsang u Kašperských Hor. Majiteli ranče Romanovi Halbhuberovi před pár lety někdo otrávil koně a bizona. Dodnes se to nevyšetřilo, zatímco v našem seriálu ano.


Zdroj: TV Nova

 

Celý díl se natáčel na ranči Vogelsang a nejobtížnější scéna byla právě s mrtvým koněm. Koncem května, kdy se scéna točila, byly dva stupně nad nulou a celý den hustě pršelo. Déšť se občas měnil v poletující vločky sněhu. Veterinář ze Sušice, pan Zelený, musel koně několikrát uspávat, protože „mrtvý“ kůň se v ledovém dešti neustále probouzel! Jedině tak šáb dosáhl dokonalého a autentického záběru.
 

Zdroj: TV Nova


V hlavních rolích se diváci mohou opět těšit na Soňu Norisovou jako kapitánku Vinickou, Jaroslava Satoranského alias majora Koutného, Filipa Tomsu jako mladého policistu. To ale zdaleka není všechno. Vedlejší role si zahráli oblíbení herci jako Jana Boušková, Táňa Medvecká či Václav Vydra. 

Dívejte se na napínavý druhý díl v pondělí 20. 3. od 20:20 na Nově.


ČTĚTE TAKÉ:

POHLED DO ZÁKULISÍ: Poznáte všechny reálné postavy v seriálu Policie Modrava? Sledujte pozorně dnešní díl!

GALERIE: Opravdoví znalci seriálu se budou radovat! V Modravě hrají i slavné tváře!


Hodně nepříjemný rozhovor: Kapitánku Vinickou překvapí v kanceláři její exmanžel