ZE ZÁKULISÍ MODRAVY: Jaroslav Satoranský zhodnotil herecký um kolegy Filipa Tomsy. Co si o něm myslí?

Druhá řada oblíbeného seriálu Policie Modrava je už v plném proudu. A samozřejmě nechybí ani Jaroslav Satoranský alias major Koutný, který prozradil, jaké bylo natáčení druhé řady. A promluvil i na adresu hereckých kolegů.

Policie Modrava

Premiérová druhá řadu oblíbené kriminálky policie Modrava je zpět. Diváci opět potkávají své oblíbené postavy a herce. Jednou z nejoblíbenějších postav je major Koutný - zkušený vyšetřovatel, který s rozhřešením jednotlivých případů pomáhá svým mladším a méně zkušeným kolegům v podání Kamila Sedláčka a kapitánky Jany Vinické. Jak na natáčení vzpomíná jeho představitel Jaroslav Satoranský?

Policie Modrava - Jaroslav Satoranský
Zdroj: Nova.cz

Ten se během Tiskové konference rozpovídal a zavzpomínal na natáčení. „Natáčení bylo výborné! Skvělý štáb, kolegové a příjemná práce,“ přiznal, že na natáčení panovala skvělá atmosféra. „Moc se těším, sice jsem ještě neviděl finální verzi. Ale bude to určitě skvělý!“ snažil se nalákat lidi na sledování dalších případů v kulisách Národního parku Šumava.
Jaroslav Satoranský
Zdroj: TV Nova

Jaroslav Satoranský si bohužel jednu z nejkrásnějších oblastí České republiky moc neužil. „Já jsem bohužel nic nezažil a nic neviděl,“ vysvětloval jak trávil svůj volný čas mimo natáčení. „Musel jsem dojíždět do divadla, takže jsem nemohl trávit čas se svými kolegy mimo plac,“ shrnul. Ale nakonec dodal, že občas trochu času našel a kochal se přírodou. „Všude jsem ale chodil sám, veškeré turistické okruhy jsem absolvoval sám se sebou,“ uzavřel pan Satoranský celý rozhovor.
Policie Modrava
Zdroj: TV Nova

Dostalo se i na Satoranského herecké kolegy. Co si myslí o hereckém umu Filipa Tomsy? A jak na tom je Soňou Norisovou? I to v rozhovoru prozradil.

Více najdete na videu! Druhou řadu kriminálního televizního seriálu Policie Modrava si rozhodně nesmíte nechat ujít!
Premiérové díly můžete sledovat každou neděli od 20:20 na Nově!Maci/nova.cz