VELKÉ PŘEKVAPENÍ: Televize Nova připravila pro fanoušky Policie Modrava speciální akci!

Policie Modrava
Zdroj: TV Nova

I o prázdninách budete moci vídat oblíbené postavy z krimi seriálu Policie Modrava! TV Nova vyslyšela přání fanoušků detektivních příběhů a připravila pro ně velké překvapení!

Policie Modrava

O prázdninách, kdy nejedou nekonečné seriály jako je Ulice nebo Ordinace v růžové zahradě 2, nasazuje televize Nova neméně oblíbené formáty. Reprízované díly kriminálního seriálu Policie Modrava se u fanoušků setkaly s velkým úspěchem, i proto se TV Nova rozhodla vyslyšet přání fanoušků krimi žánru a připravila pro ně velké překvapení!


Policie Modrava - 14. díl - 10
Zdroj: Nova.cz


Během celých prázdnin se totiž můžete těšit na všechny díly první řady tohoto oblíbeného seriálu. Na portálu Nova PLUS tak uvidíte všechny herce, kteří jednotlivými krimi případy procházejí. Těšit se můžete nejen na policejní tým kapitánky Jany Vinické, ke kterému se často a rád připojuje i major Koutný.

Policie Modrava - rozdíly - 2
Zdroj: TV Nova

Setkávat se budete i s mnoha místními, se sprostým ale většinou dobře naladěným Vencou Kurvou, sympatickou pošťačkou Válkovou, s prodavačkou Nováčkovou a jejím manželem Vlastou, který se občas rád napije, a s mnoha dalšími.

Policie Modrava
Zdroj: TV Nova

Uvidíte sbližování Jany Vinické s inženýrem Hofmanem i s doktorem Benešem (pro kterého z nich se asi rozhodne?), stopy vedoucí k vyřešení jednotlivých případů i nádhernou a rozmanitou šumavskou přírodu!

Policie Modrava - 1
Zdroj: oficiální zdroj

Ja to všechno začalo? Jednotlivé díly seriálu Policie Modrava můžete sledovat celé prázdniny ZDE!


MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


POLICIE MODRAVA: Sympatická pošťačka, nebo sprosťák Venca? Hlasujte o nejoblíbenějšího obyvatele Šumavy!


Říká o sobě, že je Vltavou křtěná Pražanda! Která česká herečka navzdory tomu tak miluje Šumavu?

 

Nova.cz