Večírek zakončený dvojnásobnou vraždou! Co policii nesedí? VIDEO

Jana Vinická bude mít se svým týmem zase pořádně napilno. Bude totiž řešit hned dvě vraždy, které spolu na první pohled vůbec nesouvisí. Když ale policie rozjede pátrání, odhalí hned několik stop vedoucích k pachateli...

Policie Modrava

U vodní nádrže na Sedle najde cestář Cerman mrtvolu muže středního věku, vedle něj leží pistole. Ukáže se, že ho někdo zastřelil a fingoval to jako sebevraždu.

 

Policie Modrava - 1

Policisté zjistí, že mrtvý se v noci předtím účastnil mejdanu na chatě jednoho podnikatele z Plzně. Byly tam také dvě mladé ženy – recepční Simona a manažerka Radka Vágnerová. Obě pracovaly v hotelu na Modravě, kde byl zavražděný ubytovaný.

 

Policie Modrava - 14. díl - 4
Zdroj: Nova.cz

Další den je Radka Vágnerová nalezena ve svém bytě mrtvá. Zřejmě ji zabil elektrický proud, když jí fén spadl do vany. Policistům je ale podezřelé, že nezafungoval jistič, protože nové elektrické rozvody ho mají. Jana Vinická dojde k závěru, že nešlo o nešťastnou náhodu, ale o vraždu!

 

Policie Modrava - 14. díl - 2
Zdroj: Nova.cz

Otázkou zůstává, zda se jedná o stejného vraha, který střílel u vodní nádrže, nebo o někoho jiného? Policisté z Kašperských Hor rozplétají zajímavý případ!

Policie Modrava - 14. díl - 5
Zdroj: Nova.cz

Podívejte se na exkluzivní ukázku z pondělního dílu Policie Modrava!

Policie Modrava - 1
Zdroj: TV Nova

Tým kapitánky Jany Vinické opět rozjíždí pátrání po vrahovi, který se umí dobře skrývat. Jak případ s názvem Stačilo tak málo dopadne?

Policie Modrava
Zdroj: TV Nova

Dívejte se už DNES 12. 6. ve 20:20 na další napínavý díl kriminálního seriálu Policie Modrava.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE

ZASTŘELENÁ MAMINKA: TOP 5 zajímavostí pondělní Modravy. Která scéna se musela povést napoprvé?

Říká o sobě, že je Vltavou křtěná Pražanda! Která česká herečka navzdory tomu tak miluje Šumavu?

Nova.cz