UKÁZKA Z NEDĚLNÍ POLICIE MODRAVA: Mimozemšťan ohrožuje okolí! Kdo se skrývá pod maskou?

V neděli 15. října budete mít možnost sledovat poslední díl druhé řady kriminálního seriálu Policie Modrava. Příběh zloděje, který se ukrývá pod maskou mimozemšťana, se stává dalším případem modravské policie. Jak si se zvláštním pachatelem vyšetřovatelé poradí?

Policie Modrava

Druhá řada seriálu Policie Modrava se blíží do finále, ve kterém na kriminalisty čeká podivný případ. Mimozemský fantom se stává postrachem okolí a především řidiči zásilkových vozů by se měli mít na pozoru. Proč? Dozvíte se v ukázce!

Policie Modrava - 8. díl - Finále - 7
Zdroj: TV Nova


Poslední epizoda seriálu Policie Modrava, která nese název Žena, která odešla před obědem, přinese divákům tento podivuhodný případ, který byl inspirován skutečných příběhem!

Policie Modrava - 8. díl - Finále - 2
Zdroj: TV Nova

Jedna scéná se natáčela na Hrádkách u Srní u penzionu Kamenný dům. Mimochodem, původní stavbu vlastnila teta spisovatele Karla Klostermanna, který k ní v polovině 19.století občas jezdil a navštěvoval ji, když putoval Šumavou.

134

GALERIE: Policie Modrava - 8. díl - Žena, která odešla před obědem

Zdroj: TV Nova

Policie Modrava - 8. díl - Finále - 8

Hodnocení:Nenechte si další dobrodružství modravských policistů ujít již v neděli 15. října ve 20:15 na Nově!
Jedná se o poslední díl druhé řady! Jak to nakonec všechno dopadne? Kývne Jana Vinická na návrh majora Koutného? Vyřeší si svůj soukromí život a hlavně, dokáže vyřešit dva zapeklité případy?

 

 

Maci/nova.cz