VIDEO: Velká shoda náhod! Pro Soňu Norisovou je datum začátku vysílání Policie Modrava významným dnem!

Zdroj: Nova.cz

Jak reagovala Soňa Norisová, představitelka kapitánky Vinické, když zjistila, kdy startují premiérové díly Policie Modrava? Tohle je opravdu velká náhoda!

Jana Vinická opustila svou práci na plzeňské kriminálce, aby přijala místo šéfky Obvodního oddělení policie v Kašperských Horách. Zkušená policistka Vinická působí od pohledu jako inteligentní a empatická žena, která dokáže vše, co si zamane, ale umí být také citlivá a ke svým kolegům velmi přátelská.

Stejně pohotová je i její představitelka Soňa Norisová. Když se doslechla, že premiéra nových dílů bude právě v neděli 27. srpna, ihned reagovala: „To je na moje narozky! To je vtipné!“

Soňa Norisová - 9
Zdroj: Nova.cz


Rodačka ze slovenských Malacek slaví 44. narozeniny a jak jinak než se seriálem, jehož natáčením strávila tři léta po boku hereckých kolegů na malébné Šumavě. Premiérová druhá řada právě vstupuje na televizní obrazovky. Je to zkrátka velká shoda náhod, že je první díl zároveň takovou narozeninovou premiérou.

 

Soně přejeme všechno nejlepší k narozeninám a krásný zbytek léta. A vy se nezapomeňte dívat! Policie Modrava startuje už dnes ve 20:20 na Nově.

 

Nova.cz