TAJNOSTI Soni Norisové: Rodiče mi říkali, jestli nechci dělat něco pořádného!

Sympatická herečka se slovenskými kořeny Soňa Norisová patří k nejoblíbenějším postavám kriminálního seriálu Policie Modrava. Co všechno nám o sobě prozradila? Jsou tu tajnosti kapitánky Jany Vinické!

Policie Modrava

 

Oblíbená postava kriminálního seriálu Policie Modrava kapitánka Jana Vinická se na Modravě, kam se přestěhovala k tetě, kam utekla před milostnými problémy, potýká s nejrůznějšími detektivními případy.

Policie Modrava - Jana Vinická
Zdroj: TV Nova


Představitelka kapitánky na Šumavě strávila díky natáčení seriálu hezkých pár měsíců. Sama říká, že si užívala hlavně seriálovou partu a procházky malebnou přírodou. Krásná herečka si své soukromí pečlivě střeží, nám ale přeci jen něco odhalila. Co všechno Soňa Norisová prozradila o svém soukromí?


Podívejte se na tajnosti sympatické herečky Soni Norisové!


SOŇA NORISOVÁ JAKO JANA VINICKÁ

Jana Vinická je zkušenou policistkou a jak už bylo zmíněno, opustila svou práci na Plzeňské kriminálce, aby přijala místo kriminalistky v Kašperských Horách.

Jana Vinická styl
Zdroj: TV Nova
 

Nyní Jana bydlí v Modravě u pošťačky Válkové, ke které jezdila s rodiči v dětství. Je to citlivá, empatická žena, která musí bojovat nejen se zločinci ve svém novém působišti, ale častokrát i se svými novými podřízenými.


Na napínavý kriminální seriál Policie Modrava se dívejte každé pondělí od 20:20 na Nově!

 


ČTĚTE TAKÉ

EXKLUZIVNÍ GALERIE: Vydání speciálu Policie Modrava na stáncích už dnes!

V čem se režisér Soukup nechal inspirovat SKUTEČNOU ŠUMAVOU? S tímto si scénáristé hlavu lámat nemuseli!

Nova.cz