SOUTĚŽ o speciál Policie Modrava: Vyhrajte PRŮVODCE ŠUMAVOU! Jak na to?

Policie Modrava - soutěž
Zdroj: TV Nova

Jste zarytými fanoušky seriálu Policie Modrava a nenecháte si ujít jediný díl? Pak by ve vaší knihovničce rozhodně neměl chybět tento speciální průvodce Šumavou! Jak jej můžete získat?

Policie Modrava

TV Nova ve spolupráci s vydavatelstvím Bauer Media připravila speciál časopisu Chvilka pro tebe věnovaný Policii Modrava, který diváky provede těmi nejkrásnějšími kouty Šumavy. A hlavně, najdete tady vše o seriálu!

Speciál k Policii Modrava - 2
Zdroj: TV Nova


Fanouškům představí známá i utajená místa, která si „zahrála“ v oblíbeném krimi seriálu. Na výlet diváky a čtenáře zvou tvůrci i protagonisté a společně se mohou vydat po stopách případů Soni Norisové alias Jany Vinické.

JAK NA TO?

Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku v tomto článku a poté doufat v trochu toho štěstíčka! Odpověď je nutné zaslat e-mailem na adresu soutez@nova.cz nejpozději do 12. 10. 2017 (včetně). Do předmětu zprávy je třeba uvést heslo „Policie Modrava“ a v textu zprávy kromě správné odpovědi na soutěžní otázku uvést svoje jméno, příjmení, adresu bydliště, e-mailovou adresu a telefonní kontakt.

Speciál k Policii Modrava - 4
Zdroj: TV Nova


SOUTĚŽNÍ OTÁZKA:

Jak se jmenuje střihač nebo střihačka Policie Modrava, který/která pochází ze slavného hereckého klanu?
a) Jiří Brožek
b) Ondřej Svěrák
c) Alois Fišárek
d) Dalibor Lipský
e) Barbora Hrušínská
f)  Radana Brzobohatá


(Správnou odpověď jste mohli zaznamenat v pořadu Volejte Novu, kde o něm/ní byla reportáž)


Každý soutěžící může zaslat POUZE JEDEN e-mail. Ze všech, kteří správně odpoví na otázku, bude vylosováno pět výherců, z nichž každý získá jedno vydání speciálu časopisu Policie Modrava.

 

Pokud nechcete čekat, zda časopis vyhrajete, a chtěli byste si jej rovnou koupit, můžete tak učinit online! Využijte mimořádné nabídky a objednejte si časopis za cenu 59 Kč přímo na mailu: send@send.cz. Průvodce Šumavou také poslouží jako pěkný dárek pro blízké.

 

Nenechte si ujít premiérové díly seriálu Policie Modrava! Na další díl se můžete těšit už tuto neděli od 20:15 na Nově a po odvysílání v televizi na kanálu NOVA PLUS!

KOMPLETNÍ HERNÍ ŘÁD k této soutěži najdete ZDE!


Hodně štěstí!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

Nova.cz