SMRT NA MODRAVĚ: Dnes odejde jedna z nejdůležitějších postav! Kdo to bude? TIPUJTE

Smrt na Modravě
Zdroj: TV Nova

Tato postava byla nedílnou součástí seriálu Policie Modrava. Dnes se její příběh uzavírá, a tak bude dnešní díl Modravy rozhodně jedním z nejdojemnějších, které diváci seriálu pamatují. Bude to Major Koutný, Kamil Sedláček nebo pan učitel Kinzl? Jisté je jedno. Nečekaná smrt pořádně zamotá dějem i životy dalších hrdinů.

Policie Modrava

Na Šumavě dnes večer zavládne smutek. Ve čtvrté epizodě s názvem Případ starosta zemře jedna z ústředních postav! A bude to dojemné...

Policie Modrava - 4. díl - 2
Zdroj: TV Nova

Na diváky čeká pořádně napínavý díl. Nejprve je brutálně zavražděn sekerou Starosta šumavské obce Podhorsko, ing. Martin Tomek. Major Koutný radí Janě a jejímu týmu, aby postupovali opatrně, jde o veřejného činitele. Vyšetřování ale ukáže, že případ nemá politické pozadí. Starosta Tomek, který se sem přestěhoval z Plzně a chtěl v obci zavést pořádek, měl dost nepřátel. A podezřelých není málo!
Policie Modrava - 4.díl - Případ Starosta - 11
Zdroj: TV Nova

A aby toho nebylo malo, zemře jedna z důležitých postav! Kdo si myslíte, že opustí Modravu? Podívejte se na některé možnosti!
Jaroslav Satoranský alias Major Koutný
Major Koutný je šéfem klatovské kriminálky a hraje ho vynikající herec Jaroslava Satoranský. S Janou Vinickou se znají již z dřívějška.
Seriál Policie Modrava se vrací premiérovou řadou - 15
Zdroj: TV Nova

Filip Tomsa alias Kamil Sedláček
Kamil Sedláček, sympatický zmatkař,  je čerstvým absolventem policejní školy. Postupně se stává nejbližším spolupracovníkem Jany Vinické.
Filip Tomsa
Zdroj: TV Nova

Ladislav Mrkvička alias učitel Kinzl
Kintzl je bývalý místní učitel, u kterého Sedláček bydlí. Znalec Šumavy, sportovec, svérázný filosof, rádce Sedláčka v jeho srdečních záležitostech.
Ladislav Mrkvička
Zdroj: TV Nova

Stanislav Hybler alias inženýr Hofman
Inženýr Hofman je šéfem Lesní správy Modrava. Je rodilý Šumavák, rozvedený, má patnáctiletého syna. Hofman od počátku usiluje o Janu Vinickou. Jenže ve chvíli, kdy se Jana u Hofmana doma potká s jeho bývalou ženou, veškeré naděje zmizí.
Stanislav Hybler
Zdroj: TV Nova

Jana Boušková alias pošťačka Válková
Pošťačka Válková je tetou Jany Vinické a svými radami pomáhá Janě zorientovat se v šumavském prostředí.
Jana Boušková

David Pospíšil alias Tomáš Javorský
Herec, který hraje náčelníka Horské služby, připadá možná povědomý některým fanouškům hokeje. David Pospíšil je totiž bývalý extraligový hokejista – a v poslední době i hokejový komentátor. Momentálně je tím šťastlivcem, který randí s Janou Vinickou.
David Pospíšil
Zdroj: TV Nova

Anketa

Kdo si myslíte, že dnes večer opustí seriál Policie Modrava?

Hlasovalo 1175 lidí.

Jedna z důležitých postav postav se s životem rozloučí již tuto neděli. Kdo to bude? To vám prozradí už dnešní díl Policie Modrava, který můžete sledovat od 20:15 na Nově. Předchozí díly si můžete pustit na NOVA Plus.

NEPŘEHLÉDNĚTE:Maci/nova.cz