Říká o sobě, že je Vltavou křtěná Pražanda! Která česká herečka navzdory tomu tak miluje Šumavu?

Policie Modrava
Zdroj: TV Nova

Poznáte, která oblíbená herečka ze seriálu Policie Modrava o sobě prohlašuje, že je Vltavou křtěná Pražanda? Srní si na první pohled zamilovala, ale Praha je prostě Praha!

Policie Modrava

Když poprvé navštívila Šumavu, zavítala právě do Srní, které si zamilovala na první pohled. Poprvé zde byla s dcerami, když ještě byly malé. Nejvíce zde oceňuje klid, kterého si může užívat plnými doušky, a nově vybudované chalupy a usedlosti. které zapadají do rázu krásné krajiny.

Taťjana Medvecká

I přesto, že si herečka ráda odpočine a dokáže si představit dovolenou ve stylu odpočinku a klidu, nedokázala by zde žít. Sama o sobě tvrdí: „Jsem Vltavou křtěná Pražanda.“


Kde se Vám na Šumavě líbí nejvíc?
Neznám celou Šumavu, bohužel, ale z té malé části, kterou znám, což je Srní a jeho okolí, jsem naprosto nadšená.

Vzpomenete si na to, kdy jste se na Šumavu podívala poprvé?
Bylo to právě Srní, kam jsme poprvé vyrazili s dcerami, když byly ještě malé, a byla z toho láska na první pohled. Pak už jsem jezdila jenom tam.

Policie Modrava - Táňa Medvecká - 1

Je podle vás Šumava v porovnání s našimi národními parky v něčem jedinečná?
Nemám srovnání. Volného času je málo, nejsem lyžařka, v létě dávám přednost spíš teplejším destinacím. Ale co na Srní a jeho okolí nejvíc oceňuji, to je klid. A taky fakt, že pokud přibývají nové chalupy nebo usedlosti, zapadají do rázu krajiny. A není jich moc.


Čím si herečka krátila dlouhé chvíle během natáčení seriálu Policie Modrava? To si můžete přečíst ve speciálním vydání časopisu Police Modrava, který mimo jiné nabízí fanouškům zajímavé rozhovory, fotografie a luštění pro volný čas. Vydejte se po stopách případů Soni Norisové alias Jany Vinické, které se svým týmem řešila! Více o tomto časopise si můžete přečíst ZDE!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

POLICIE MODRAVA: Sympatická pošťačka, nebo sprosťák Venca? Hlasujte o nejoblíbenějšího obyvatele Šumavy!

DRAMA NA MODRAVĚ: Herečka Ivana Jirešová musela obrátit auto na střechu! Jak se scéna natáčela?

TV Nova