Přípravy na natáčení třetí řady Policie Modrava jsou v plném proudu! Kdo se objeví v hlavních rolích?

Policie Modrava – 3. řada
Zdroj: TV Nova

Televize Nova zahájila přípravy natáčení nových dílů nejúspěšnějšího českého seriálu posledních let – Policie Modrava. V těchto dnech tým v čele s režisérem Jaroslavem Soukupem objíždí zákoutí krásné krajiny Národního parku Šumava, kde hledá nová místa k natáčení!

Policie Modrava

„Pro diváky jistě není překvapení, že jsme se rozhodli pokračovat v natáčení dalších dílů. Neohrožená sledovanost první i druhé řady seriálu Policie Modrava, která dosahovala v průměru skoro 40 % share v cílové skupině 15-54 a v širší cílové skupině 4+ měla v průměru přes 2 miliony diváků, ukazuje, že tento formát má na obrazovce TV Nova své místo,“ řekla Alex Ruzek, ředitelka sekce programu.

Současně probíhá i casting na obsazení epizodních rolí a šanci dostali i místní obyvatelé. O možnost zahrát si v populárním seriálu projevily v Klatovech a Sušici zájem stovky lidí různých věkových kategorií.

Policie Modrava – natáčení 3. řady
Zdroj: TV Nova

„Diváci se nemusí bát, obsazení hlavních postav zůstává stejné. Opět se setkají se Soňou Norisovou, Jaroslavem Satoranským, Filipem Tomsou, Janou Bouškovou, Táňou Medveckou a dalšími herci, které už dobře znají. Mimo nich se v každém dílu objeví i zcela nové tváře,“ prozradil režisér Jaroslav Soukup.

 

Již tradičně bude celý štáb ubytovaný v hotelu Vydra a pensionu Panenka.

 

ČTĚTE TAKÉ:


 

TV Nova