PREMIÉROVÝ DÍL Policie Modrava: Záhadná vražda, temná minulost i mnoho podezřelých!

Policie Modrava
Zdroj: Nova.cz

Další zapeklitý případ čeká na kašperské policisty v premiérovém díle Policie Modrava. Nyní budou řešit záhadnou smrt neznámého muže, který byl nalezen pod skálou.

Policisté díky biomechanické zkoušce zjistí, že neznámý muž nespadl sám, ale někdo ho z Dračí skály musel srazit. Postupně vyjde najevo, že jde o propuštěného vězně Václava Zavadila, bývalého zaměstnance bezpečnostní služby převážející peníze.

Před lety ukradl se svým komplicem ze služebního auta deset miliónů, ty se však nikdy nenašly. Zavadila chytli, komplic utekl a pak zemřel. Jana, major Koutný a poručík Sedláček pátrají, proč Zavadil přijel na Šumavu a kdo mohl mít důvod se ho zbavit.

Policie Modrava
Zdroj: Nova.cz

Podezřelí jsou všichni, se kterými se potkal včetně pracovníka lanovky na Špičák Radka Tomeše. Zavadil si od něho půjčil auto, které bylo nalezeno nedaleko místa činu. Tomeš nemá alibi, lže, kde byl v době vraždy. Určitou dobu je podezřelý i Zavadilův bratranec Hercík z Železné Rudy, než se sám stane druhou obětí. Zavadil u něho bydlel a měl s ním vážný majetkový spor.

Podezřelý je také Zavadilův spoluvězeň z borské věznice, recidivista Eda Lopatka. Přijel za Zavadilem do Železné Rudy, aby ho „pumpnul“ o peníze, které mu ve vězení údajně sliboval. Překvapivý zvrat v závěru vyšetřování přinese nečekanou odpověď.

Další premiérový díl kriminálního seriálu Policie Modrava sledujte již v neděli od 20:20 na Nově!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

Nova.cz