POZNÁTE JE VŠECHNY? Na těchto místech se natáčel seriál Policie Modrava!

Od Modravy přes Filipovu Huť a Kašperské Hory až po Srní - tady všude se natáčel oblíbený kriminální seriál Policie Modrava. Pokud seriál pozorně sledujete, jistě tato místa poznáváte!

Fanoušci seriálu Policie Modrava si mohou každé pondělí užívat na obrazovkách TV Nova nejrůznější kriminální případy, které se kapitánka Jana Vinická snaží spolu se svým týmem řešit. Stopy pachatelů pak nejen vyšetřovací tým, ale i diváky zavádí na nejrůznější místa v oblasti Šumavy.

Policie Modrava - 11

Asi nejvíce je vidět policejní stanice, která se nachazí pár kroku od kašperské radnice. Pohled na náměstí otevíra hned první díl seriálu, když Jana Vinická úřijíždí na Šumavu. Dalším častým natáčecím místem je chalupa pošťačky Květy Válkové. Roztomilá roubenka poskytuje středu nad hlavou právě Janě, která tam s tetou bydlí.

Natáčení 9. dílu Policie Modrava - 8
Zdroj: TV Nova

Seriál je bohatý jak na malebnou šumavskou přírodu, tak na zajímavé interiéry. V Hostinci u Pavlíčka se v jednom z dílů popral Venca Kurva s dvěma lesbičkami, z Muzea historických motorek zmizel drahý exemplář a na velhartickém hřbitově byla nalezena znásilněná a zavraždená žena! A to je jen krátký výčet míst, které v seriálu uvidíte.

Policie Modrava - 6

Dívejte se na Policii Modravu každé pondělí ve 20:20 na Nově. Už teď si ale některá slavná natáčecí místa můžete připomenout ve video reportáži.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Sledovali jste 6. díl Policie Modrava pozorně? Vyzkoušejte si náš TEST!

 

JEDNA ŽENA, DVA MUŽI: Kdo z vyšetřovatelů Policie Modrava si získal vaše sympatie? HLASUJTE!

TV Nova