VIDEO: Zmařený útěk, nebo zákeřná pomsta? V nedělní Policii Modrava půjde o 26 miliónů!

Zdena Provazníková jako běžně vařila sobotní oběd. Na chvilku vyšla před dům a náhle zmizela. Vypadá to, že zpronevěřila dvacet šest miliónů z advokátní kanceláře, kde byla zaměstnaná! Mohl se jí za to někdo chtít pomstít?

Policie Modrava

Zdena Provazníková vaří sobotní oběd a její manžel Michal v klidu štípe dříví za domem. Pak Zdena vyjde v pantoflích na silnici před jejich dům v malé šumavské obci Javorná – a od té chvíle záhadně zmizíji. Vzápětí se ukáže, že zpronevěřila dvacet šest miliónů z advokátní kanceláře v Klatovech, kde byla zaměstnaná jako sekretářka. Jana Vinická a policisté z Kašperských Hor vyšetřují její podivné zmizení. Vypadá to, že s penězi utekla do ciziny. Po intenzívním pátrání ale najdou její tělo, byla zavražděna. Kam se však poděly peníze?

Policie Modrava - 8. díl - Finále - 9
Zdroj: TV Nova


Podezřelých je hodně, Zdena Provazníková totiž spekulovala se svými pozemky z restitucí. Přihlásila se k nim teprve nedávno, jde o drobné části polí a luk se zástavbou. Provazníková chtěla po současných majitelích statisícové částky za pozemek pod jejich domy a vyhrožovala, že jim je jinak nechá zbourat. Přiváděla je do zoufalé finanční situace, někteří vyhrožovali, že se pomstí, ale Provazníková byla neústupná. Motiv má také Michal Provazník, i když zmizení sám ohlásil na policii. Má vztah s JUDr. Hladíkovou, přitažlivou spolumajitelkou advokátní kanceláře, kde jeho manželka pracovala. Překvapivý závěr případu odhalí skutečného vraha!

134

GALERIE: Policie Modrava - 8. díl - Žena, která odešla před obědem

Zdroj: TV Nova

Policie Modrava - 8. díl - Finále - 8

Hodnocení:Jak to vše dopadne? Nenechte si ujít poslední záludný případ ze druhé řady seriálu Policie Modrava!

Policie Modrava již 15. října od 20:15 na TV Nova!
 

TV Nova