POLICIE MODRAVA očima režiséra a herců: Podívejte se do zákulisí, jak probíhá natáčení!

Natáčení je vždy náročné. Štáb se musí vypořádat s různými komplikacemi – třeba nečekanými zásahy počasí nebo perfekcionalismem režiséra! Podívejte se na záběry ze zákulisí, které v televizi rozhodně neuvidíte.

Policie Modrava

Kriminální případy z prostředí krásné Šumavy řeší i v druhé řadě tým Jany Vinické, kterou ztvárnila Soňa Norisová. Pomáhají jí Filip Tomsa a Jaroslav Satoranský v rolích vyšetřovatelů. Autor a režisér Jaroslav Soukup je na Šumavě jako doma. A je známým perfekcionalistou s náročnými požadavky na svoje svěřence.

Policie Modrava
Zdroj: Nova.cz

Ve druhém díle s názvem Případ u Dračí skály řešil tým vyšetřovatelů zvláštní případ. Pod skálou, nedaleko řeky Vydry, je nalezen neznámý mrtvý muž. Nevypadá jako turista a nemá u sebe žádné doklady. Biomechanická zkouška ukáže, že nespadl sám, někdo ho musel z Dračí skály srazit. Postupně vyjde najevo, že jde o propuštěného vězně Václava Zavadila, bývalého zaměstnance bezpečnostní služby převážející peníze. Podezřelí jsou všichni, s kterými se potkal.
Policie Modrava - bonusové materiály
Zdroj: TV Nova

Vyšetřování zavede policisty na místní benzínku. A záběr, který v epizodě trval necelou minutu, se musel natáčet téměř hodinu. Náročnost režisére se však vyplácí. Pod jeho dohledem se ze seriálu stala jedna z nejoblíbenějších a nejsledovanějších kriminálek, která už během první série trhala rekordy.
Policie Modrava - bonusové materiály
Zdroj: TV Nova

Prvnímu dílu dominovala akční scéna autonehody. Její samotné natáčení skrývá nejednu komplikaci, podívejte se na rozhovor s kaskadérem Luďkem Jelenem, který v autě seděl ZDE. Naopak ve druhém dílu se zachraňoval tonoucí z ledové šumavské Vydry, jak probíhalo natáčení se podívejte ZDE!

113

GALERIE: Policie Modrava - 3.díl

Zdroj: TV Nova

Policie Modrava - 3. díl - 13

Hodnocení:

Podívejte se na CELÝ DÍL premiérové druhé řady Policie Modrava ZDE a odhalte pravdu!
 

Maci/nova.cz