VIDEO: Mrtvola na korbě náklaďáku i honosná svatba! Jak bude vypadat velkolepé finále první řady Policie Modrava?

Kapitánka Vinická bude opět řešit nelehký kriminální případ, ale také se bude muset postavit čelem k problémům ve vztahu. A nakonec se zúčastnit jedné důležité veselky...

Policie Modrava

Cestář Cerman jde ráno do práce. Zamíří jako obvykle ke svému náklaďáku, který má zaparkovaný před cestářským domkem. Tam jej však čeká nemilé překvapení – na korbě leží mrtvola muže, částečně zabalená v černém igelitovém pytli.

Případ ukradené krasavice - 1
Zdroj: TV Nova
 

Policisté zjistí, že zavražděného někdo bodl nožem do ledviny. Identifikace odhalí, že muž dělal údržbáře na zámku Klenová u Klatov. Ale jak se dostal na korbu cestářského náklaďáku? Souvisí jeho smrt s nedávnou krádeží vzácného obrazu Koupající se krasavice, který se ztratil z depozitáře právě na zámku Klenová, kde zavražděný pracoval? Pro policisty tato krádež zůstala záhadou. Depozitář má na oknech silné mříže a bezpečnostní dveře, ke kterým mají klíče jen dva lidé – ředitel muzea a restaurátor. Oba mají alibi. Prostě záhada zamčeného pokoje...

Případ ukradené krasavice - 7
Zdroj: TV Nova

 

V případu nastane překvapivý zvrat, který dovede policisty až k pachateli krádeže obrazu i vraždy. Podívejte se už nyní na exkluzivní ukázku z posledního dílu krimi seriálu Policie Modrava.

Případ ukradené krasavice - 2
Zdroj: TV Nova

DNES večer ale budete svědky i šťastné události. Na Modravě se totiž uskuteční velkolepá veselka! Kdo se bude vdávat? Hlasujte v anketě níže!

Anketa

Komu byste v posledním díle seriálu Policie Modrava přáli svatbu?

Hlasovalo 16 lidí.

Na 16. díl Policie Modrava se dívejte v pondělí 26. 6. ve 20:20 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE

Říká o sobě, že je Vltavou křtěná Pražanda! Která česká herečka navzdory tomu tak miluje Šumavu?

NEUVĚŘITELNÝ PŘÍBĚH: Šumavský bard Emil Kintzl a jeho znalosti hor. Pro filmaře zcela nepostradatelné!

Nova.cz