ZMIZENÍ SMILNÉHO HAJNÉHO: Utekl před nenávistí zhrzených manželů, nebo byl zavražděn?

Anonymní dopis nikdy nevěstí nic dobrého. Obzvlášť, když se v něm mluví o vraždě. V dopise stojí, že někdo zavraždil místního hajného i jeho milenku. Je tomu ale opravdu tak?

Policie Modrava

Na obvodní oddělení kašperské policie dorazí anonymní dopis, kde se píše, že někdo zavraždil místního hajného Polcara a jeho milenku Annu Kobzovou. Policie ihned vyhlásí pátrání. Zjistí, že hájovna zeje prázdnotou a po Anně Kobzové jako by se slehla zem. Mezi místními se povídá, že Polcar je chlap, kterého mají ženy rády, a on jim tu lásku plně opětuje. Proto není divů, že má hodně nepřátel – mezi zrazenými ženami i podvedenými muži.

132

Policie Modrava II. - 6. díl - Hajný, který zmizel

Zdroj: TV Nova

Police Modrava II. - 6. díl - Hajný, který zmizel - 16

Hodnocení:


Tým krimininalistů čeká velké vyšetřování, protože podezřelých je mnoho. Dokaže Jana Vinická vyšetřit další případ? Na pomoc má jako vždy vyšetřovatele Kamila Sedláčka a majora Koutného. K tomu může počítat s kašperskou policií. Budou na pachatele stačit?
Police Modrava II. - 6. díl - Hajný, který zmizel - 12
Zdroj: TV Nova

Nový díl premiérové řady krimi seriálu Policie Modrava s názvem Hajný, který zmizel můžete sledovat již tuto neděli 1. října od 20:15 na TV NOVA!

NEPŘEHLÉDNĚTE:Nova.cz