NESKUTEČNÁ ROMANTIKA: Michal Holán ze seriálu Policie Modrava požádal přítelkyni o ruku! VIDEO

Michal Holán, který hraje Krásného Jáju v seriálu Policie Modrava, požádal svou dlouholetou přítelkyni o ruku. Jak celé zasnoubení probíhalo? Podívejte se, bylo to velmi romantické!

Představitel Krásného Jáji ze seriálu Policie Modrava má již několik let přítelkyni, se kterou už má dokonce i syna. Nedávno se proto rozhodl tento vztah zpečetit. A kde jinde než právě na Šumavě, kde tato zamilovaná dvojice nějaký čas dokonce společně pracovala. Annamária Macichová totiž působila jako asistentka režiséra Jaroslava Soukupa. Michal Holán se proto rozhodl požádat svou lásku o ruku právě na Modravě a dokonce za přítomnosti celého štábu tohoto oblíbeného seriálu.

 

„Bylo to něco neuvěřitelného! Po narození mého syna to byl asi nejkrásnější zážitek v mém životě,“ svěřil se herec, který už má dokonce i malou představu o tom, jak by jejich velký den měl probíhat. „To jsem zvědavý, jak bude vypadat svatba, když jsem viděl ty zásnuby, protože ty byly úplně megalomanský. Ta svatba bude ale určitě s lidmi, kteří jsou blízcí našemu srdci,“ dodal Michal.

Michal Holán s přítelkyní Annamáriou
Zdroj: Facebook official

Michal přítelkyni požádal o ruku velmi romantickým způsobem. Sezval celou její rodinu i štáb seriálu Policie Modrava a za svitu zapálených loučí a znění písně, při které se do sebe zamilovali, před ní poklekl. Jak přesně vše probíhalo, vypráví Michal ve videu!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

don