Nebezpečné natáčení seriálu Policie Modrava: Drama uprostřed skal!

Policie Modrava
Zdroj: Nova.cz

V neděli čeká diváky druhý premiérový díl seriálu Policie Modrava s názvem Případ u Dračí skály. Natáčení, které probíhalo přímo na skalách, bylo pořádně dramatické.

Scénář epizody Případ u Dračí skály předepisoval natáčení na šumavských skalách, pod kterými se najde mrtvola muže. Na první pohled se zdálo, že s takovou lokací nemůže být problém, ale jak prozradil režisér seriálu Jaroslav Soukup, opak byl pravdou.

„Jezdili jsme v oblasti střední Šumavy a hledali vhodné skály, ale po měsíci to vypadalo špatně. Skály byly většinou na nepřístupných místech, kam by se nedostala technika, nebo byly pro filmování nezajímavé,“ prozradil Soukup.

Policie Modrava
Zdroj: Nova.cz

Po dvou měsících hledání se na štáb usmálo štěstí, hajný ze Srní poradil filmařům Dračí skály u Svojší. „Jde o komplex skal, který se tyčí nad Otavou u Paštěckého mostu. A to bylo ono! Místo bylo tak skvělé, že jsme podle něj i napsali název epizody,“ dodal. Jelikož bylo natáčení na skalách velmi nebezpečné, herci byli připoutaní lany, které se pak v postprodukci vymazaly.

Další premiérový díl seriálu Policie Modrava sledujte už v neděli ve 20.15 na TV Nova!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nova.cz