DÍKY RODINĚ má v práci navrch! Co se poručíku z Policie Modrava vyplatilo?

Herec Filip Tomsa hraje v krimi seriálu Policie Modrava poručíka Kamila Sedláčka, nejbližšího spolupracovníka Jany Vinické. A natáčecí místa moc dobře zná, díky své rodině...

Už jako malého ho krásy Šumavy přitahovaly a společně s rodinou navštívil Srní, Čeňkovu pilu, Klatovy, Horskou Kvildu a mnoho dalších míst. Pravidelně herec společně se svoji ženou a dětmi navštěvuje malou vesničku Řakom, nacházející se v těsném sousedství lesů nedaleko Klatov. Kdo by byl čekal, že se rodinné výlety, které si Tomsa nadevše užívá, neboť je opravdu rodinný typ, vyplatí. Při natáčení seriálu Policie Modrava mnoho míst znal, vyznal se, radil s cestou a cítil se jako ryba ve vodě.

Filip Tomsa s manželkou

Filip Tomsa
Zdroj: Profimedia


Během natáčení se Filip Tomsa podíval do dalších koutů tolik oblíbené Šumavy. A samozřejmě získal i několik tipů, kam se s dětmi vypravit na výlet, krom přírody může člověk navštívit také lanová centra, lyžařské areály nebo muzea. Je tu mnoho lákadel.

• VELKÉ PŘEKVAPENÍ: Televize Nova připravila pro fanoušky Policie Modrava speciální akci!

Herec Filip Tomsa si natáčení seriálu umí vždy užít. Dokonce se věnoval i sportu a při troše volného času si vyrážel zaběhat a obdivovat krásy okolí. Kromě sportu si z natáčení Filip také odnesl skvělý zážitek, kdy štáb dostal povolení ke koupaní v ochranném pásmu Vydry a společně s panem Mrkvičkou se ráchali v ledové vodě.

15

Prásk: Herci z Policie Modrava natáčeli v ledové Vydře!

Zdroj: TV Nova

Herci z Policie Modrava natáčeli v ledové Vydře! - 5

Hodnocení:Na výlet diváky a čtenáře zvou tvůrci i protagonisté seriálu Policie Modrava. Společně se mohou vydat po stopách případů Soni Norisové alias Jany Vinické, které se svým týmem řešila. Časopis fanouškům prozradí, jak to všechno bylo ve skutečnosti a ukáže, že Šumava je přírodní ráj, který občas umí také překvapit. Součástí časopisu jsou i zajímavé rozhovory, fotografie a luštění pro volný čas.

 


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Padla první klapka druhé řady seriálu Policie Modrava: Na co se můžete těšit?

Filip Tomsa: Být pilotem, to je takový můj ráj na zemi!

Přidejte se k vyšetřovacímu týmu Policie Modrava: Odhalíte tuto záhadu? Nepodaří se to každému!

 
TAJNOSTI Soni Norisové: Rodiče mi říkali, jestli nechci dělat něco pořádného!

 

Nova.cz