Natáčení 3. řady Policie Modrava začalo: Představila se během něj i tato kráska! Jaká bude nová postava?

Policie Modrava – 1. klapka 3. řady - 11
Zdroj: TV Nova

Štáb a herci seriálu Policie Modrava se opět vrátili na místo činu. V pondělí 28. května v 11 hodin dopoledne padla první klapka třetí řady nejúspěšnějšího seriálu současnosti. Diváci se mohou těšit na všechny oblíbené hrdiny, ale i nové postavy, které zamíchají dějem.

Policie Modrava

Osm nových dílů, osm nových příběhů a osm napínavých večerů právě teď vzniká pod rukama režiséra Jaroslava Soukupa. Jeho tým započal natáčení v pondělí v Kašperských Horách a jejich okolí. A začalo se zostra dvanáctihodinovou směnou od jedenácti dopoledne do pozdních nočních hodin. Všechno šlo jako na drátkách, a to přesto, že do natáčení promluvilo nevyzpytatelné počasí. „Už jsme tady jako doma. Dneska máme první natáčecí den a počasí nás lehce zlobí. Vypadá to, že přijde bouřka. Počasí na Šumavě je zkrátka proměnlivé, obzvlášť teď v červnu. V červenci a srpnu to bude lepší. Ale začátky jsou tu kvůli počasí těžké,“ přiznal režisér Jaroslav Soukup. Bouřka skutečně přišla, přesto plán dodržel do posledního detailu.

Policie Modrava – 1. klapka 3. řady
Zdroj: TV Nova


A právě těmi detaily je režisér Soukup pověstný. „Jsem velmi mile překvapená absolutní profesionalitou. Poprvé v životě spolupracuji s režisérem, který má přesnou představu o tom, co chce. Má skutečně promyšlené i ty nejmenší detaily. Nikdy se nečeká na technickou složku, což někdy bývá u natáčení problém. To je neuvěřitelné. Jsem moc ráda, že tady mohu točit,“ netajila se obdivem slovenská herečka Karin Haydu, která ztvární novou postavu seriálu Táňu. „Táňa je 37letá žena a velmi prostořeká, velmi optimistická, velmi živelná... Je spontánní, to je možná to, co na ní mají lidé rádi,“ prozradila o své postavě sympatická Slovenka, která kvůli seriálu piluje češtinu.

18

GALERIE: 1. klapka 3. řady Policie Modrava

Zdroj: TV Nova

Policie Modrava – 1. klapka 3. řady

Hodnocení:Prvnímu natáčecímu dni i navzdory hrátkám počasí dominoval úsměv. Není divu. Na Modravu se rádi vrátili všichni. „Moc jsem se těšil. Přijel jsem už v neděli a přibržďoval jsem v každé zatáčce, abych si vychutnal krajinu, a před cedulí Srní jsem zastavil, nadechl se a měl husí kůži. Když jsem vyjel k Vydře, kde už všichni čekali, už tam běžel gril a dobrá zábava. Teď jsem poprvé na place, za chvíli točím a nemůžu se dočkat,“ vylíčil s nepředstíranou radostí Michal Holán alias Jája Krásný, který společně s kolegou Janem Monczkou alias nadporučíkem Karlem Francem a novou hereckou kolegyní Karin Haydu natáčení třetí řady seriálu Policie Modrava v pondělí odstartovali.


Natáčení úspěšného seriálu plánují tvůrci do podzimních měsíců na Klatovsku, Sušicku, v Plzni a okolí. Diváci nepřijdou o Soňu Norisovou alias Janu Vinickou, Jaroslava Satoranského alias Majora Koutného, Filipa Tomsu alias Kamila Sedláčka, Jarku Stránskou alias Lucii Krásenskou a další.
 
 

V Televizních novinách ve středu 30. 5. 2018 se dozvíte více, tak se nezapomeňte dívat!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

TV Nova