VIDEO: Na Šumavě řádil vychytralý zloděj s vytříbeným vkusem! Proč vynechal zrovna muzeum?

Pošťačka Válková díky kamarádce z Konzumu zjistila, že její Fanouš jezdí do vedlejší vesnice k cizí ženské! Chudákovi Květě se zhroutily všechny hezké představy o jejím milém. Jája, Kamil a Jana měli opět napilno. Kam je pátrání dovedlo?

Policie Modrava

Policie v Kašperských Horách vyšetřuje podivný případ. Na poručíka Votavu, „krásného Jáju“, se obrátil jeho bývalý učitel Kojzar z Hartmanic. Tvrdí, že se někdo vloupal do jeho vilky. Nic se mu však neztratilo, ani dveře nejsou nijak porušené. Krásný Jája to bere skepticky – se zlodějem, který nic neukradne, se ještě nesetkal. Přesto policisté z Kašperských Hor začnou případ vyšetřovat a odhalí zvláštní spojitost mezi vloupáním do učitelovy vilky a dalších objektů v Hartmanicích.

Policie Modrava - 25

Zároveň se díky vesnickým klepům Květa Válková dozví, že její Fanouš jezdí za jinou ženskou do nedaleké vesnice. Zavře se před ním v chalupě, nechce s ním mluvit! Nebo je to všechno jinak? Kdo řeči začal šířit?

Policie Modrava - 21

Na Šumavu se vrací major Koutný, který tam kupuje chalupu. Všichni se radují, protože major je nejen skvělým policistou, ale také příjemným společníkem. Že by se na Šumavě začal rýsovat další vztah?

Policie Modrava - 8

Nováčková s Bláhovou se vydají ke kouzelným pramenům místního potůčku, aby tam vyřkly přání. Bláhová si přeje normálního chlapa, Nováčková zase, aby její muž nezačal zase pít a řádit!

Policie Modrava - Táňa Medvecká - 1

Na co Jája Krásný s policejním týmem přijde?

Pokud vám pondělní desátý díl kriminálního seriálu Policie Modrava unikl, podívejte se na něj na portálu Nova PLUS!

 

ČTĚTE TAKÉ:

POLICIE MODRAVA: Sympatická pošťačka, nebo sprosťák Venca? Hlasujte o nejoblíbenějšího obyvatele Šumavy!

TAJNOSTI Soni Norisové: Rodiče mi říkali, jestli nechci dělat něco pořádného!

Nova.cz